power joga zilina5Prečo cvičiť power jogu? Poďte sa s nami pozrieť na benefity, ktoré Vám cvičenie u nás prinesie.

 

  • Vitálny život

Pohyb je dôležitý pre každého z nás. Vďaka power joge zlepšíte svoju kondíciu, silu a zároveň flexibilitu.  V rámci cvičenia sa sústredíme na kvalitný strečing i efektívne cvičenie pozdravov slnku. Taktiež používame  dynamické sekvencie na zlepšenie kondície a posilnenie jednotlivých problémových partií.  Podstatnú pozornosť venujeme aj statickej sekvencii doplnenej pozíciami na budovanie rovnováhy a posilnenie stredu tela. Cvičenie u nás Vám týmto spôsobom zabezpečí kvalitný i vitálny život, v ktorom budete spokojní sami so sebou.  

power joga zilina vyhody

  • Zdravý chrbát

power joga zilina4Sedavé zamestnanie a nedostatok pohybu spôsobujú bolesti chrbtice. Trpí nimi čoraz väčšie množstvo ľudí. O svoj chrbát by sme sa mali starať tým, že mu doprajeme kvalitný strečing pomocou bezpečne vykonávaných rotačných, záklonových i predklonových pozícií. V rámci cvičenia využívame aj rôzne posilňovacie cviky, vďaka ktorým budujeme silné a pružné svalstvo. Dokážeme Vám týmto spôsobom pomôcť aj pri problémoch s platničkami. Samozrejme svoj zdravotný stav najskôr konzultujte s lekárom. 

  • Odbúranie stresu, únavy a uvoľnenie mysle

Súčasná doba je veľmi uponáhľaná. V práci na Vás vyvíjajú neustály nátlak, musíte sa starať o deti, manžela alebo sa Vám nedarí v škole. Každý deň ste v napätí, ste vyčerpaní a nedokážete si oddýchnuť? Práve preto, sme tu pre Vás my. U nás pomocou relaxácie a správnych dychových techník uvoľníte telo a doprajete voľnosť Vašej mysli. Zažijete pocit znovuzrodenia, radosti a otvoríte svoju myseľ novým možnostiam.

                               Joga je liek tela i duše.

  • Čas iba pre Vás

V našich životoch je dôležité nájsť si čas pre seba. Každý z nás má právo venovať aspoň hodinu týždenne iba svojmu psychickému i fyzickému zdraviu. Navštívte naše štúdio a staňte sa súčasťou neopakovateľnej atmosféry.

power joga zilina3

 

 

 

 

 

 

 

Dúfame, že Vás tieto dôvody presvedčia navštíviť naše štúdio power jogy La joga Žilina. Každého z Vás privítame s otvorenou náručou a ukážeme Vám ako viesť kvalitnejší a pokojnejší život. 

Namasté.