la joga studio zilina power joga 2

Duška

Majiteľka LA JOGA, inštruktorka Power jogy a trojnásobná mama, ktorá sa riadi heslom: „Nič ľudské mi nie je cudzie“.

Vyštudovala sociálnu prácu, no svoj život sa rozhodla profesionálne spojiť i so svetom jogy. Joga pre ňu totiž znamená ľudskú múdrosť vyjadrenú pohybom a prepletenú radosťou zo života. Power joga je pre Dušku navyše psychohygienou počas náročných i menej namáhavých dní.

Pochopenie potrieb svojich klientov považuje za svoju povinnosť, preto sú jej hodiny rôznych úrovní, stupne náročnosti prevádzaných cvičení uspôsobené požiadavkám a fyzickým možnostiam účastníkov jej kurzov. Rovnako sa odhodlane snaží o spoluprácu s viacerými inštruktormi, aby mali záujemcovia o lekcie v jej štúdiu na výber zo širokej ponuky cvičení rôzneho druhu.

Pre Dušku je základom dobrej nálady pohyb a zmena, preto je pozitívny prístup k životu jej každodennou voľbou. Rovnako sa vždy teší na každú jednu svoju hodinu v LA JOGA!

ROZVRH LEKCIÍ

CERTIFIKÁTY

Evka

Milovníčkou jogy sa stala už v teenagerskom veku. Neskôr odcestovala do Indie a utvrdila sa v tom, že joga je to, čomu sa chce s láskou venovať a čo chce vo svojom živote ďalej rozvíjať.

Svoj voľný čas rada trávi v prírode, venuje sa behu, plávaniu, tancu, veľa číta. Zbožňuje dobré jedlo, a teda ako sama vtipne prehlasuje, byť inštruktorkou Power jogy sa jej hodí i z praktického hľadiska. Zároveň však dodáva, že joga nie je len cestou k pružnému a zdravému telu, ale ponúka oveľa viac.

Evkiným prianím je, aby sa účastníci jej hodiny jogy v štúdiu LA JOGA cítili po jej absolvovaní uvoľnení, fyzicky zrevitalizovaní a šťastní. Platí to pre dospelých klientov i tých z radov detí.
Počas svojich obľúbených kurzov Detskej jogy zapája i svoju znalosť anglického jazyka, čím svoje lekcie dopĺňa o ďalšiu skvelú hodnotu. Rovnakou srdcovou záležitosťou sú pre ňu i hodiny Mama a baby jogy pre mamičky a ich bábätká.

Objavte nekonečné množstvo benefitov jogy v štúdiu LA JOGA!

ROZVRH LEKCIÍ

Maťka

Inštruktorka jogy s dlhoročnými skúsenosťami, pre ktorú joga znamená dych a pokojnú myseľ. V štúdiu LA JOGA poskytuje hodiny Jogy pre zdravý chrbát. Ide o cvičenia prevádzané pomalším tempom, s využitím v štúdiu dostupných cvičebných pomôcok.  Maťka sa zameriava na jemné a citlivé cvičenie jogy, so zreteľom na to, čo potrebuje a dovoľuje telo účastníkov jej lekcií. Jej veľkým koníčkom je fotografovanie, a presne tak, ako sa snaží zachytiť emóciu na svojich fotografiách, tak vyvíja maximálne úsilie na to, aby si klienti LA JOGA pocity uvoľnenia, ktoré počas cvičenia Jogy pre zdravý chrbát nadobudli, uchovali čo najdlhšie. 

Počas Maťkiných hodín jogy sa naučíte hlbšie dýchať a pri zvuku tibetskej „spievajúcej“ misy, fungujúcej na princípoch legendárnych tajomstiev zvuku, oddychovať.

Pozývame vás dopriať svojmu telu i mysli uvoľnenie a oddych!

ROZVRH LEKCIÍ

Peťa

Peťa odjakživa inklinovala ku športu, ktorý má v jej živote dôležité miesto. Počas pobytu v Pekingu, kde žila s rodinou 17 rokov, sa stala inštruktorkou jogy. Tu učila v rôznych jogových štúdiách. Štúdium anatómie ju priviedlo ku pilates. V roku 2016 vedenie Polestar pilates Ázie Peťu oslovilo, aby sa stala lektorkou.

Pilates učí 12 rokov, za ten čas trénovala so špičkovými športovcami i ľud’mi, ktorí sa potrebujú zaradiť do života po úraze, operácii ale aj s ľuďmi, ktorí sa po každodennej práci chcú zbaviť bolesti- stuhnutého chrbátu, zlepšiť držanie tela, spevniť svalstvo, vyformovať postavu, naučiť sa správne dýchať, pookrieť na duchu...

Polestar pilates je založený na fyzioterapii. Cvičenie touto metódou spája úspešne dýchanie s pohybom. Dôraz sa kladie na precízne prevedenie cviku, čo rovnomerne rozvíja telo, upravuje nesprávne držanie tela, obnovuje fyzickú vitalitu, povzbudzuje myseľ a v nekonečnom rade povznáša ducha. Príďte si zacvičiť Polestar pilates do LA JOGA! Po hodine takéhoto cvičenia sa každý cíti o niečo vyšší, o niečo uvoľnenejší a plný energie!

ROZVRH LEKCIÍ

CERTIFIKÁTY

Maťa Damini Solve

Hlavným cieľom Školy vedomého života je inšpirovať a pomáhať ľudom k ich autenticite a vnútornej slobode.

Martina (meno od maminy), Damini(meno od Osha), Solve (meno pôvodu) narodená v roku 1972 začala hľadať pravdu a meditovať od 9 rokov, od 17 rokov pracuje s ľuďmi.

 

Jej semináre a hĺbkové individuálne terapie pomáhajú ľuďom zbaviť sa blokov a obmedzení, ktoré plynú hlavne z prvotných emocionálnych zranení pod vplyvom socializácie a nevedomej výchovy. Tieto potlačené, odmietnuté a nepochopené časti nás samých sa negatívne premietajú a zrkadlia v živote ako nepríjemné situácie, nenaplnené partnerské vzťahy, problémy v pracovnej, finančnej, zdravotnej alebo tvorivej oblasti.

 

Martina využíva cielené techniky a metódy ako spoznať a prijať seba samého, zbaviť sa patologického strachu, smútku, hnevu a prevziať plnú kontrolu nad vlastným životom. Naučiť sa sebeláske, sebahodnote, sebaúcte a seba-Vedomiu.


ROZVRH LEKCIÍ

Lenka

Joga a štúdium filozofie jogy sa veľmi rýchlo stali súčasťou jej každodenného života.

 Študovala ju v rôznych kútoch sveta, pod vedením tých najkvalifikovanejších učiteľov. Absolvovala 3 mesačný pobyt v Indii, za posledné roky mala možnosť pracovať a študovať v Holandsku, Francúzsku, Kodani, Viedni a hlavne Kalifornii - s veľkými osobnosťami Iyengar Jogy.

 

V roku 2008 získala Certificat - RYT 200 Ashtanga Joga v San Franciscu a v roku 2016 v Berkeley (USA) sa oficiálne stala certifikovanou Inštruktorkou Iyengar Jogy - CIYT - ako jednou z veľmi mála na Slovensku. 10 rokov žila a pôsobila na Karibskom ostrove Svätá Lucia, kde sa Iyengar joge venovala naplno.

 

Lenka pri cvičeniach kladie veľký dôraz na prácu v súlade so špecifickými potrebami a možnosťami každého jednotlivca. Iyengar joga je zameraná na rozvíjanie koncentrácie, sily, flexibility a pohyblivosti tela a aj mysle. Je to joga univerzálna, pre každého bez ohľadu na vek či fyzickú kondíciu.

 

 Z dlhoročných pracovných, ale aj vlastných skúseností vie, ako veľmi dokáže obohatiť a zlepšiť kvalitu života každého človeka.

ROZVRH LEKCIÍ

Deny a Rizo

Vášniví hobby acro jogíni, tvoriaci akrobatické duo so skúsenosťami aj spoza hraníc Slovenska. Česko, Chorvátsko, Grécko, Nový Zéland. Vďaka kombinácii cestovania v dodávke s ich láskou k acro yoge – zjednodušenej forme párovej akrobacie s prvkami jogy - pre nich žiadne miesto či cieľ nie je priďaleko.

Deny už odmala miluje pohyb, vždy ju fascinovala hudba, tanec a nadľudské cirkusové výkony. S Rizom, skúseným aktívnym skalolezcom, zdieľajú nadšenie pre acro yogu už niekoľko rokov. Vzdelávajú sa, trénujú, užívajú si nové akrobatické výzvy. A svoje poznatky v štúdiu LA JOGA odovzdávajú ďalším akro fanúšikom.

Sú duo, no na ich hodinách Acro Yogy sú vítaní jednotlivci i dvojice. Nesmierne ich baví sledovať to, ako účastníci ich lekcií prekonávajú svoj strach, posúvajú svoje limity a tešia sa z toho, že po absolvovanom tréningu vždy dokážu niečo nové.

Zlepšite si koordináciu a flexibilitu svojho tela, objavte nové dimenzie lásky k pohybu s Deny a Rizom v štúdiu LA JOGA!ROZVRH LEKCIÍ

Tánička a Paťo

Od roku 2019 sú aktívnymi nadšencami a odhodlanými praktikantmi Acro Yogy. Mali možnosť byť súčasťou viacdňových acro workshopov na Slovensku aj v Čechách, vďaka čomu vzrástla ich láska k Acro Yoge a tiež motivácia zlepšovať sa.

Obaja majú k pohybu blízko, radi trávia čas turistikou v prírode či lezením na skalách. Acro Yoga im priniesla mnoho výhod ako pevné držania tela, zlepšenie flexibility a samozrejme niekoľko úžasných ľudí, s ktorými môžu zdieľať svoje acro nadšenie a vzájomne sa motivovať k lepším výkonom a pokrokom.


Na ich hodinách sa zoznámite so základmi Acro Yogy, skúsite si základné pozície a prechody medzi nimi a samozrejme sa zabavíte a odnesiete si mnoho zážitkov.

Vítané sú aj páry aj jednotlivci.


ROZVRH LEKCIÍ

Marek

Je človekom, pre ktorého šport znamená životný štýl i poslanie. Svoje profesionálne znalosti a skúsenosti z boxerského ringu sa snaží odovzdať ďalším.

V rámci svojich Fitboxing kruhových tréningov spája rôznorodé kardio cvičenia, silový tréning, techniky boxu. Všetko v rytme motivačnej hudby.

Marek učí účastníkov svojich lekcií v štúdiu LA JOGA stať sa rýchlymi, silnými, predvídavými. Zároveň kladie dôraz na to, aby cvičiaci nezabúdali na pokoru a skromnosť. Tie sú podľa neho dôležité napríklad i pri strete so silnejším súperom, kedy je dôležité vedieť oceniť aj kvality protivníka.

Sila. Koordinácia. Rýchlosť. Výdrž. Optimálna telesná hmotnosť. Slová, ktoré pre Mareka znamenajú takmer celý svet. Pod jeho vedením sa môžu rovnako stať súčasťou vašich bežných dní, nabitých pozitívnou energiou.

Staňte sa s pomocou tréningov Fitboxingu v LA JOGA bojovníkom za zdravý spôsob života!


ROZVRH LEKCIÍ

Ivka V.

Štúdiu a získaniu praktických skúseností s cvičením Pilates sa venovala desať rokov v Holandsku. Miluje pobyty mimo civilizácie, kedy môže svoje myšlienky „vypnúť“, a zároveň dovoliť prírode nabiť ju energiou.

Do cvičebnej metódy Pilates sa zaľúbila v holandskom Haagu. Skúsenosti z lekcií, ktorých sa sama zúčastňovala ako cvičiaca, ju naplnili odhodlaním a motiváciou k tomu, aby sa ona sama stala schopnou vedome a bezpečne viesť účastníkov lekcií k tomu, aby mali z cvičenia radosť a boli vo forme.

Čo považuje Ivka za úžasnú výhodu metódy Pilates? Cviky sú vykonávané prevažne v sede, ľahu, na štyroch. Čo znamená, že nohy, ktoré sú zaťažované často po celý deň, môžu počas cvičenia oddychovať! Pre všetkých, ktorí sú odhodlaní pracovať so svojím telom, majú radi pohyb a dynamiku, sú Ivkine lekcie Pilates ako stvorené. Zarezervujte si hodinu pod jej vedením v štúdiu LA JOGA a cíťte sa príjemnejšie, vo svojom vnútri silnejšie a odmeňte sa hlbokým spánkom v noci!

ROZVRH LEKCIÍ

CERTIFIKÁT

Majka

V štúdiu LA JOGA pôsobí Majka ako inštruktorka Power jogy.

Jej vlastné zdravotné problémy sa pre ňu stali hnacím motorom práce na sebe samej. Je aktívnym typom človeka, preto sa rozhodla nedovoliť vlastnému telu obmedziť svoju lásku k pohybu. Práca inštruktorky sa pre ňu stala prostriedkom k tomu, ako priblížiť priaznivé účinky pohybu iným.

Telo a myseľ. Na ne sú sústredené lekcie Power jogy, ktoré v našom štúdiu vedie. Záleží jej na účinkoch, ktoré ňou precvičované cviky majú na telesnú rovnováhu zúčastnených, rovnako i na ich spokojnosť a dobrú náladu po cvičení.

Majka je aj vášnivou záhradkárkou, jej koníčkom je výroba tinktúr z vlastných byliniek. Nechajte si od nej namiešať tú správnu kombináciu účinkov cvičení na vaše telo a myseľ v štúdiu LA JOGA!


ROZVRH LEKCIÍ

CERTIFIKÁT

Maťa

V profesionálnom živote učí na strednej škole ekonomické predmety a informatiku. Jej duša je „uviaznutá“ vo väčšom tele a preto celý svoj život s ním pracuje. Všetko nové je pre ňu výzvou, rada skialpuje, lyžuje, behá na bežkách, no nie je cudzie ani plávanie, či kolobežkovanie na mechanickej kolobežke. Niekedy môže pôsobiť ako neriadená strela. Miluje prácu s ľuďmi, pre mnohých sa stáva aj vŕbou, kamaráti ju volajú aj psycholožka Kudláková :D Má zmysel pre spravodlivosť a zodpovednosť, aj humor je jej silnou stránkou. 

 

Joga je pre ňu výzvou: v zdraví prekonať sa, prijať svoje limity, predýchať životné udalosti a zasnívať si v relaxácii.

 

V štúdiu LA JOGA vedie lekcie Power jogy, Jogalates a hodinu Relaxačnej yin jogy, Pravidelným cvičením yin jogy si zvýšite pohyblivosť a zlepšíte pružnosť kĺbov, znížite hladinu stresu v tele, zlepší sa vaša výdrž a schopnosť meditácie. 

 

Zvýši sa váš celkový pocit pohody! 

ROZVRH LEKCIÍ

CERTIFIKÁT

Veronika

Joge sa venuje siedmym rokom, skoro 5 rokov aj ako inštruktorka. Na začiatku svojej jogovej cesty si prešla rôznymi štýlmi jogy, až našla ashtangu.

 

Na joge miluje, že pracuje aj s naším vnútrom. Cez jogu prišlo veľa uvedomení a k dobrej zmene. Joga je pre ňu cesta k rozvíjaniu svojho potenciálu, vnímania, prepojenia so svojím telom a dychom, jednoducho je to cesta k sebe.

 

A to je to najviac čo si môžete vďaka sebe a Veronikinej pomoci z lekcií Ashtanga jogy odniesť.


Príďte si k nám s zacvičiť, oddýchnuť a svoje myšlienky nechať za dverami štúdia!

ROZVRH LEKCIÍ