joga smiechu 20 la joga sk webChcete sa uvoľniť a cítiť zdravšie? Príďte si k nám vyskúšať Smiechocviky!

Kde? Štúdio La joga
Kedy? Sobota 17.10.2020, 18:00 - 19:00 h


Počas hodiny Jogy smiechu kombinujeme hlboké dýchacie techniky a špeciálne cviky so smiechom. Dochádza k okysličeniu tela a mozgu, čo vedie k príjemným pocitom, zlepšeniu zdravia a stavu uvoľnenia.

PRÍNOSY JOGY SMIECHU

Zdravotný prospech

Pomáha nám zostať fit, posilňuje náš imunitný systém. Zlepšuje obeh krvi, uvoľňuje svaly, je účinným bojovníkom proti depresii.

Osobný život

Počas jogy smiechu sa do mozgu uvoľňujú endorfíny, zlepší sa nám nálada takmer do pár minút. Rozvíjame zmysel pre humor a pozitívny pohľad na svet.

Pracovný život

Smiech je vedecky dokázanou technikou pre znižovanie stresu na pracovisku. Mozog totiž potrebuje k svojmu optimálnemu fungovaniu až o 25 % kyslíka viac, ako iné telesné orgány. Joga smiechu zvyšuje prísun kyslíka a dokáže tak vytvoriť motivované a šťastnejšie pracovné sily. Posilňuje sebavedomie, komunikačné schopnosti, je skvelým nástrojom k zvyšovaniu pozornosti

Spoločenský život

Vo všeobecnosti je smiech silným pomocníkom k ľahšiemu zbližovaniu sa s inými ľuďmi. Skupinový smiech počas hodiny jogy smiechu zabezpečuje pocit emocionálneho bezpečia, ktorý potláča stres a prejavy depresie.

Pozývame vás na načerpanie pozitívneho prístupu k životu!


Na hodinu jogy smiechu sa rezervujte TU.

Tešíme sa na váš smiech!