workshop Iyengar joga 1020 la joga sk webSTABILITA V POHYBE: Ako stáť pevne na vlastných nohách
Workshop Iyengar jogy, ktorým vás prevedie slovenská certifikovaná inštruktorka Lenka s praktickými skúsenosťami z celého sveta. India, Holandsko, Francúzsko, Dánsko, Rakúsko, USA a karibský ostrov Svätá Lucia. Všade tam prehlbovala svoje vedomosti o Iyengar joge i lásku k nej. Pozývame vás načerpať Lenkine skúsenosti a zanietenie pre jogu do nášho štúdia LA JOGA!

KEDY: 9.10.2021, 9:30 – 12:00 h
KDE: Štúdio La joga v Žiline
CENA: 25,- €/ osoba

 

 • Aká je hlavná myšlienka workshopu Iyengar jogy „Stabilita v pohybe“?
  Ovládanie tela je vstupnou bránou k ovládaniu mysle, pričom telo a myseľ sú prepojené. Je teda dôležité pracovať s rovnováhou vo fyzickom tele, ktorá je základom rovnováhy emočnej a mentálnej. Výsledkom čoho býva pocit ľahkosti bytia, stability v pohybe.

 • Na čo je workshop zameraný?
  V Iyengar joge sú úplným základom pozície v stoji. Keď ich ovládate správne a viete, na čo sa pri ich prevádzaní zamerať, svoje rozšírené vedomosti o asánach použijete aj pri iných druhoch jogy alebo úplne iných typoch cvičení. 

 • Ako bude workshop prebiehať?
  Prvá 2-hodinová časť je zameraná na precvičovanie asán v stoji, s dôrazom na stabilitu, techniku, rovnováhu. Zároveň ide o to naučiť sa, ako toto všetko skĺbiť a udržať v pohybe.
  Druhá 30-minútová časť je venovaná restoratívnym pozíciám, kedy sa telo, myseľ a duša po cvičení regenerujú.

 • Ako je workshop zo strany inštruktorky vedený?
  Lenka asistuje pri precvičovaní asán a pomáha podľa potreby každému účastníkovi individuálne. Workshop je vystavaný pre skúsenejších cvičiacich jogy, ale veľa sa naučia i začiatočníci. Inštruktorka poukazuje na správnosť, no i prípadné zlozvyky pri cvičení a zdôrazňuje dôležitosť precvičovania asán vedome a citlivo k svojmu telu.


Rozvojom koncentrácie, sily, flexibility a pohyblivosti tela a mysle obohatíte a zlepšíte kvalitu svojho života. Ako teda na to? Dozviete sa na workshope „Stabilita v pohybe: Ako stáť pevne na vlastných nohách“, na ktorý si vstup rezervujete TU.
  

Tešíme sa na vás v štúdiu La joga!

Svetobežníčka Lenka a La joga tím