mesacnik lajoga november 2020 la joga zilina lajogaskKomunikácia prostredníctvom obrazovky počítača je vám blízka? Ostávate v sychravom počasí radšej doma? Chcete znížiť svoje cestovné náklady? Práve pre vás sme pripravili Mesačník La joga ONLINE!

PLATNOSŤ: 1.-31.11.2020
POČET VSTUPOV: neobmedzený
PLATÍ PRE LEKCIE: všetky ONLINE lekcie v ponuke štúdia La joga
CENA: 25,- €

LEKCIE LA JOGA NAŽIVO A VÝHODNE!

Na aké lekcie La joga môžete Mesačník využiť?

Môžete ho použiť pre vstup na všetky ONLINE lekcie, teda: štyri druhy Power jogy, Joga pre zdravý chrbát, Pilates Dobré ránko, Pilates Od základov, Funkčná joga a Relaxačná yin joga.

Je počet vstupov limitovaný?
Nie je. Mesačník je viazaný na konkrétnu osobu a počet vstupov na online lekcie v ponuke La joga v mesiaci november 2020 nie je pre jeho držiteľa obmedzený.

Aká je časová platnosť Mesačníka?
Aktuálny Mesačník La joga ONLINE platí pre obdobie mesiaca november, teda od 1.11. do 30.11.2020.

Koľko Mesačník stojí?
Cena Mesačníka La joga ONLINE je 25,- € bez ohľadu na deň, v ktorom si ho v období jeho dostupnosti na našom webe zakúpite.

Bude pre klientov štúdia La joga Mesačník v ponuka každý mesiac?
Nie. Ide o výnimočnú udalosť, nebude v našej ponuke pravidelne.

Kedy a kde si môžete Mesačník zakúpiť?
Mesačník La joga na mesiac november 2020 je aktívny v rezervačnom systéme našej webovej stránky. Zakúpiť si ho teda môžete hneď alebo kedykoľvek v priebehu novembra TU  - po prihlásení sa alebo novej registrácii, v sekcii Permanentky.

Ak chcete venovať nejaký čas sebe, motivovať sa k pravidelnému cvičeniu alebo vyskúšať, aké úžasné hodiny naše štúdio ponúka, Mesačník La joga ONLINE len za 25,- € sa vám kúpiť isto oplatí!

Mesačník La joga ONLINE si pre seba alebo ako dar pre niekoho iného kúpite TU (sekcia Permanentky).

Nech sa vám výnimočne, pohodlne a výhodne cvičí a relaxuje!