sutaz garmin hodinky 1221 la joga skKúp si PREMANENTKU  (10 vstupov) od 6.12. do 10.1.2022 a si v hre o špičkové GARMIN Venu smart hodinky s gps pre aktívny životný štýl!

Žiarivé. Detailné. Živé. Presne také sú hodinky GARMIN Venu, o ktoré máte možnosť u nás zabojovať. Ich bežná predajná cena je 379,99 €! Môžu byť Vaše alebo darom pre niekoho, komu chcete dopriať ešte väčšiu radosť z pohybu!

Smart hodinky GARMIN Venu majú jasný displej, výdrž batérie až do 5 dní. Priamo na displeji na Vašom zápästí sa zobrazia animácie kardio cvičení, jogových a pilates pozícií.

Sú vybavené najširším dostupným rozsahom monitorovania zdravia počas celého dňa - vrátane sledovania dýchania, monitorovania energie Body Battery, pulzového oxymetra a mnohých ďalších – zobrazí komplet obraz Vášho zdravia v živých detailoch.
Svoj mobil a peňaženku môžete pokojne nechať doma, pretože tieto hodinky prehrajú Vašu obľúbenú hudbu a zaplatíte jednoducho svojím zápästím vďaka Garmin PayTM.

Aké ďalšie funkcie sa v tomto atraktívnom obale skrývajú?

  • Sledovanie úrovne stresu, v prípade veľkej stresovej záťaže Vám budú hodinky pripomienkovať krátke dýchacie cviky.
  • Sledovanie menštruačného cyklu, zaznamenávanie fyzických a emocionálnych symptómov, súvisiace informácie o tréningu a výžive počas jednotlivých fáz cyklu.
  • Sledovanie hydratácie Vášho tela, vrátane úpravy automatického cieľa hydratácie podľa toho, koľko potu stratíte počas aktivít, dokonca i vo vode.
  • Sledovanie dýchania Vám pomôže zistiť, ako dýchate po celý deň, počas spánku a pri dychových a jogových aktivitách.
  • Rozšírené monitorovanie spánku Vám poskytne úplný obraz o tom, ako spíte, s rozpisom Vašich ľahkých, hlbokých a REM fáz spánku, ako aj údaje o pulze a dýchaní.
  • Predinštalované GPS a indoor športové aplikácie, ktorých je v hodinkách viac ako 20, Vám umožnia sledovať všetky spôsoby, ktorými sa pohybujete.
  • Garmin Coach je osobným trénerom na Vašom zápästí, ktorý Vám pomôže trénovať na splnenie cieľov 5K, 10K alebo polmaratón.
  • Vlastné tréningy si zostavíte v Garmin ConnectTM a jednoducho ich stiahnite do hodiniek.
  • Smart upozornenia – so spárovaním s kompatibilným smartfónom môžete prijímať emaily, textové správy a upozornenia priamo do hodiniek.
  • Bezpečnostné a sledovacie funkcie umožňujú po spárovaní hodiniek s Vaším mobilným telefónom zaslať Vaše aktuálne miesto Vašim kontaktom manuálne alebo pri outdoorových aktivitách automaticky so zabudovanou detekciou incidentov.

 

AKO SA DO SÚŤAŽE O HODINKY ZAPOJÍTE?

Pri zakúpení LA JOGA permanentky v dňoch 6.12. - 10.1.2022 (do 12:00 h) ste automaticky zaradení do súťaže - ak nám písomne neoznámite svoju požiadavku na nezúčastnenie sa súťaže - o výhru smart hodiniek GARMIN Venu.
Pri viacnásobnom nákupe LA JOGA permanentky ste do súťaže zaradení viacnásobne, podľa počtu zakúpených permanentiek s platbou pripísanou na bankový účet našej spoločnosti.
Víťaz bude oznámený na našich sociálnych sieťach a kontaktovaný na základe údajov zadaných pri kúpe permanentky.

PERMANENTKY LA JOGA - kúpou permanentky ste automaticky zapojení do súťaže o hodinky GARMIN Venu:
- permanentka s 10 vstupmi na lekcie v štúdiu & online lekcie (neobmedzená platnosť)


Prehľad cien permanentiek nájdete v rámci cenníka služieb zverejnenom na našej webovej stránke, permanentku si zakúpite v sekcii Permanentky TU.


Veľa šťastia v súťaži a z pohybu pri dosahovaní svojich cieľov Vám praje tím La joga!