liecebny qi gongQi Gong (čchi kung) je cvičenie určené predovšetkým k zlepšeniu zdravia a je určené pre každého (začiatočníkov ale aj pokročilých), kto má záujem aktívne pracovať na podpore svojich autoregeneračných schopností a prevencie pre udržanie rovnováhy organizmu.

Qi Gong okrem zdravotného prínosu zvyšuje aj mentálnu a fyzickú výkonnosť a podporuje psychickú stabilitu. Kurz povedie skúsený Norbert Synčák.

KEDY: 2.10.2021, 9:30 - 18:00 h (príchod ideálne 9:00 h)
KDE: La joga (v budove lezeckého centra LA SKALA)
CENA: 72,- € s DPH (pri platbe na mieste v hotovosti 60,- € bez DPH)

Na kurze sa naučíte:

  • ako zlepšovať svoj zdravotný stav a posilňovať imunitu
  • ako zvyšovať množstvo a kvalitu svojej energie qi
  • meditačné techniky na očistenie, harmonizáciu a posilnenie energie qi
  • ďalšie techniky na prácu s energiou qi v rôznych vrstvách organizmu, meridiánoch, orgánoch atď.

Podrobnejšie info TU

Počet miest je obmedzený. V prípade záujmu, prosím potvrdzujte svoju účasť priamo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo sa môžete registrovať na stránke: La joga

Norbert Synčák
Tai ji a Qi Gongu sa intenzívne venuje od roku 2007. Umenie sa naučil u viacerých zahraničných učiteľov. Vyučuje a praktizuje liečebný, medicínsky aj alchymistický qi gong a Tai ji - Wudanské a Chen. Okrem toho sa venuje feng shui, svoje znalosti nadobudol štúdiom na Mastery Academy of Chinese Metaphysics v Kuala Lumpur v Malajzii a je učiteľom tradičnej čínskej medicíny, absolvoval štvorročné štúdium tradičnej a taoistickej medicíny v Prahe.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!