Clipboard01Workshop je zameraný na starostlivosť o chrbát. Joga je skvelá v tom, že pomáha odbúrať stres, únavu a nepohodlie nielen po fyzickej stránke, ale aj tej emočnej a mentálnej.

Cieľom workshopu je poskytnúť praktické rady, ako si jogou pomôcť, ak už máte bolesti alebo im chcete predísť. budeme sa venovať jemnému a doma ľahko zvládnuteľnému cvičeniu na celkové uvoľnenie a regeneráciu.

KEDY: 14.11.2021, 15:00 - 17:00 h
KDE: La joga (v budove lezeckého centra LA SKALA)
CENA: 25,- €

Každý z nás má či už občasné alebo pravidelné starosti s bolesťou chrbta, k čomu prispieva naše zamestnanie, spôsob ako spíme, ako sa (ne)hýbeme, naše držanie tela a preťaženie, nielen fyzické. Nedoprajeme si dostatočnú starostlivosť, tou môže byť kombinácia oddychu a citlivého, vedomého pohybu. Niekedy stačí iba niekoľko minút dennenie koľkokrát do týždňa, aby sme sa cítili výrazne lepšie. Je bežné, že nevieme ako a čo cvičiť, tak "radšej"  necvičíme vôbec.

Počas workshopu sa naučíme ako s prjemnými pomalými cvičeniami si uvoľniť a postupne posilniť chrbát. Citlivo a s ohľadom na individuálne fyzické možnosti jednotlivca.

V prípade záujmu, sa môžete registrovať v rezervačnom systéme na stránke La joga

Tešíme sa na stretnutie s Vami!