Pre tých, ktorí chcú cvičiť z pohodlia domova, spúšťame ONLINE lekcie Iyengar jogy s výnimočnou lektorkou Lenkou Gargalovičovou. Má dlhoročnú prax a skúsenosti z cvičenia po celom svete. Viac info TU

Lenka sa venuje skupinovým, ale aj individuálnym cvičeniam. Kladie veľký dôraz na prácu v súlade s potrebami a možnosťami každého jednotlivca. Ponúka špecializované lekcie zamerané na zjemnenie bolesti chrbta, ramien a krku, kolien a bedrových kĺbov a takisto relaxačné hodiny na celkovú fyzickú a psychickú regeneráciu.

KEDY: pondelok - piatok, rôzne časy
KDE: ONLINE
CENA: 5,- € / permanentka 45 ,- €  (10 vstupová)

Ovládanie tela je vstupnou bránou k ovládaniu mysle a v Iyengar joge rovnako platí, že telo a myseľ sú prepojené. V praxi to znamená, že Iyengar joga je zameraná na rozvíjanie koncentrácie, sily, flexibility a pohyblivosti tela a aj mysle. Je to joga univerzálna, pre každého bez ohľadu na vek či fyzickú kondíciu.

Takže určite neváhajte a pridajte sa do jej komunity cvičencov. Postup je veľmi jednoduchý:

  • Rezervujete si lekciu TU
  • Po úhrade ( 5 eur/ 4,50 eur- permanentka) Vám príde email, ktorý Vás prepojí v čase lekcie k Lenke
  • A cvičíte :), jednoduché, však?

Iyengar joga je výnimočná tým, že kladie dôraz na individuálne potreby študentov, zmysel pre detail a precíznosť precvičovania pozícii. Na lekciách sa využívajú jogové pomôcky- ako tehličky, opasky, deky, stoličky a iné, ktoré slúžia na podporu a umožnenie dosiahnutia jednotlivých pozícii. Vďaka pomôckam si cvičenie môžu vychutnať aj ľudia zotavujuci sa po zranení, menej ohybní alebo menej fyzicky zdatní.

Iyengar joga je v našich zemepisných šírkach ešte dosť veľkou neznámou. Aj preto je Lenkinou túžbou sprístupniť ju čo najväčšiemu množstvu ľudí. Je presvedčená o jej blahodárnych účinkoch na fyzické, psychické a duševné zdravie. Z dlhoročných pracovných, ale aj vlastných skúseností vie, ako veľmi dokáže obohatiť a zlepšiť kvalitu života každého človeka.

Tešíme sa na ONLINE stretnutie s Vami!