priroda vzor zena 2Už po tretíkrát sa stretneme v ženskom kruhu, tentokrát v energiách Živlu Ohňa. Budeme sa zhovárať o Sile Ohňa v nás, o Sile Zámeru, o našich Víziách...Pohybovou aktivitou podporíme prúdenie ohnivej energie v tele a stíšením sa priblížime k našej podstate.

KEDY: sobota 25. júna, 10:30 - 16:00 h
KDE: Kotrčiná Lúčka
CENA: doporučený príspevok 57 € (v cene je lektorné, organizácia, príspevok na rozvoj a kultiváciu využívaného priestoru, ľahký obed a materiál. Ak Ťa to k nám volá a nemáš peniažky, alebo nie toľko, daj vedieť. Skúsime to vymyslieť inak. )
REZERVÁCIA: miesto je potrebné si rezervovať vopred - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo na tel. č. 0902230621

Budeme sa naciťovať na bylinkové Božstvá, ktoré sa nám ukážu a môžeme si i nejaké nazbierať:) Veľa bude závisieť od počasia, v pláne je byť čo najviac vonku, no udalosť sa uskutoční za každého počasia. V prípade nepriaznivého počasia budem vo vnútri a využijeme Silu rôznych metód, ktoré sú vhodné do uzavretého priestoru.

Pre nasledujúce 3 mesiace bude toto posledný jednodňový seminár s témou Príroda vzor žena, preto neváhaj drahá žena a pridaj sa k Nám! Na jeseň (30. 9. - 2. 10. ) nás čaká rovnomenný víkendový pobyt na čarovnom mieste. A ajurvédska kuchyňa k tomu!

Doporučený príspevok: 57 € (v cene je lektorné, organizácia, príspevok na rozvoj a kultiváciu využívaného priestoru, ľahký obed a materiál. Ak Ťa to k nám volá a nemáš peniažky, alebo nie toľko, daj vedieť. Skúsime to vymyslieť inak). Pre záväznú registráciu je potrebné uhradiť registračný poplatok vo výške 20 €.

Podrobnejšie informácie k udalosti Vám pristanú v maily v nasledujúcich týždňoch, no ak už teraz viete, že sa chcete zúčastniť, neváhajte a rezervujte si miesto ihneď! Počet miest je totiž obmedzený a miesto je potrebné si rezervovať vopred.

Obe udalosti sa uskutočnia v Kotrčinej Lúčke. Ku každej udalosti pošleme samostatný e-mail s GPS súradnicami k miestam konania. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Pokojné plynutie všetkým!