Wim Hof La jogaZaži skvelý, intenzívny, jednodňový workshop Wim Hof metódy (oficiálny WHM Fundamentals workshop) v štúdiu La joga, kde vás ako certifikovaný Wim Hof Method inštruktor Juraj Buček odborne a bezpečne prevediem všetkými piliermi metódy – dychové cvičenie, chladová terapia a nastavenie mysle so zameraním na jednoduchosť, efektivitu a dlhodobú udržateľnosť.

Workshop, ktorý vám doslova zmení život k lepšiemu!

KEDY: 26. 11. 2022, 9:30 – 17:30 h
KDE:
Štúdio La joga v Žiline
CENA: 119,- €/ osoba

Absolvovanie kurzu prináša skutočný životný reštart, možnosť osobnej transformácie s blahodarnými benefitmi pre mnohé oblasti vášho života. Budeme spolu aplikovať najnovšie poznatky, tipy a odporúčania, priamo z Wim Hof Method akadémie 2022.

ČO OČAKÁVAŤ OD WORKSHOPU?

 • bezpečné a pokojné prostredie
 • predstavíme si Wim Hof metódu (história, o Wimovi, cesta k vede, prelomové okamihy, 3 piliere metódy, … )
 • budeme aj trochu experimentovať s dychom a vlastným telom
 • naučíte sa ako správne a bezpečne praktizovať WHM dychové cvičenie
 • naučíte sa 3-krokový protokol chladovej terapie podľa metódy Wima Hofa
 • osvetlíme si, čo sa v tele skutočne deje pri WHM dýchaní, chladovej terapii a nastavení mysle
 • získate najnovšie informácie o vede podané ľudskou rečou
 • rôzne zaujímavostí a dôležité súvislostí v rámci všetkých 3 pilierov metódy
 • budeme sa tiež trochu hýbať, uvoľňovať napätie a pracovať s telom a vnútorným svetom
 • ponoríme sa do ľadovej vody (plne dobrovoľné)
 • bude k dispozícii niečo zdravé pod zub a čistá pramenitá voda
 • po workshope obdržíte špeciálny info balíček Wim Hof metódy s praktickými informáciami
 • získate prístup do skupiny, kde zdieľame svoje úspechy, motiváciu či progres
 • vždy skvelá atmosféra a silný zážitok
 • individuálny prístup
 • pohodlný prístup autom a zdarma parkovanie
 • profesionálne fotografie zachycujúce nezabudnuteľné okamihy

 

Pre koho JE a pre koho NIE JE workshop určený?
Workshop JE určený ako pre úplných začiatočníkov, ale aj pre skúsenejších praktikantov Wim Hof metódy, či otužovania a tiež pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoje telo aj myseľ a zažiť niečo nové.
Na workshop v zmysle záväzných pravidiel Wim Hof metódy nie je možné zaregistrovať:

 • osoby mladšie ako 18 rokov
 • osoby s epilepsiou
 • osoby s Raynaudovým syndrómom typ II
 • tehotné ženy

Dozvieme sa niečo viac o metóde a ako ju aplikovať do praxe?
Áno, povieme si informácie a súvislosti o všetkých troch pilieroch metódy a ako ich efektívne a správne zaviesť do praxe s cieľom získať skvelé benefity pre náš každodenný život. A všetko si aj prakticky ukážeme a precvičím.

Ako dlho bude workshop trvať?
Rámcový harmonogram workshopu: 9:30 príchod a 30 minút do 10:00 bude prebiehať registrácia. O 10:00 bude oficiálny začiatok workshopu. Prosím, príďte presne, tak aby ste boli v kľude, bez stresu, je to veľmi dôležité, workshop končíme o cca 17:00.

Musím absolvovať aj ľadovú kaďu?
Ľadový kúpeľ je samozrejme plne dobrovoľný. Na workshope tiež pracujeme aj s konceptmi a vzorcami v našich mysliach, ktoré nám buď pomáhajú alebo obmedzujú v našich životoch a hovoria nám, čoho “sme” a čoho “nie sme” schopní.

Dozviem sa niečo aj o pozadí metódy a vedeckých dôkazoch?
Áno, metóda je vedecky podložená a stručne a ľudskou rečou si vysvetlíme niektoré prelomové vedecké štúdie, ktoré lekárov a vedcov z celého sveta presvedčili o skutočných účinkoch metódy.

Ak nebudem môcť prísť, vrátite mi peniaze?
V prípade, že sa nebudete môcť dostaviť na kurz, určite nájdeme spoločné riešenie. Buď si vyberiete nejaký iný termín, alebo ak to nebude možné tak vám samozrejme so 100% garanciou vrátime peniaze.

Je nutné sa nejako špeciálne pripraviť na workshop?
Nie, nie je potrebná žiadna špeciálna príprava, akurát odporúčam trochu potrénovať telo a vôľu studenými sprchami. Na konci bežného sprchovania teplou vodou si pustite studenú vodu. Začni od nôh a postupne postupuj vyššie hore telom. Studenou vodou sa sprchujte rovnomerne po celom tele 15-30 sekúnd (hlavu kľudne môžete vynechať). Tento čas postupne predlžujte, avšak tak, aby ste z toho mali radosť. Veľmi dôležité je byť pri tom uvoľnený, nebyť v napätí a prijímať chlad bez vzdorovania.


ČO MI PRINESIE TENTO KURZ?
Workshop prináša vedecky podloženú metódu, kde sa krok po kroku prakticky naučíme ako znovu objaviť plný potenciál tela a mysle a stať sa tak šťastnejšou, silnejšou a zdravšou verziou samého seba a to rozhodne stojí za to.

 • MOŽNOSŤ ŽIVOTNÉHO REŠTARTU
  Po workshope si poviete, “ak som si doteraz myslel, že toto nedokážem, tak už viem, že to bol iba limit v mojej hlave”. Získate sadu jednoduchých ale účinných nástrojov, ktorými za 15 minúť vášho času denne, môžete skutočne reštartovať život v mnohých oblastiach života.
 • TECHNIKU NA UTÍŠENIE MYSLE
  Počas retenčnej fázy Wim Hof dychového cvičenia sa dostanete do hlbokého kľudu a myšlienky skutočne prestanú víriť vo vašej hlave. Dostanete sa hlboko do svoje fyziológie a zažijete naozajstné utíšenie mysle, čo prináša pokoj, hlboký pokoj. Taktiež vám garantujem, že pri ľadovom kúpeli, keď sa vaše telo a myseľ dostane do aktivovaného stavu sympatika nervovej sústavy, tak vaše myšlienky naozaj utíchnu, čo je neskutočný pocit.
 • NOVÝ ZDROJ ENERGIE
  V dnešnej zrýchlenej dobe sa od nás vyžaduje, aby sme zvládli veľa úloh, ktoré sú nevyhnutné pre náš každodenný pracovný a osobný život na ktoré je treba mať však dostatok energie. Aplikovaním metódy Wima Hofa získate skutočne nový zdroj životnej energie. Napríklad sa naučíte tiež efektívne zvládať záťažové situácie, ktoré vás už nebudú uberať drahocenné sily a energiu.
 • STRATÉGIE AKO ZVLÁDAŤ STRES
  Mnoho ľudí z celého sveta už dnes benefitujú z tejto metódy a využíva ju v každodennom živote ako silný nástroj na redukciu interného napätia a stresu. Wim Hof dýchacie cvičenie a postupné vystavovanie sa chladu (napr. studená sprcha) je kľúčom k trvalému zmierneniu fyzického aj duševného stresu. Napríklad váš cievny systém bude v skvelej kondícii, zníži sa vám dlhodobo tep, krvný tlak a následne aj stres a zvýši energia. Viac info TU
 • BENEFITY PRE FYZICKÉ ZDRAVIE
  Zvýšenie pH krvi, respektíve uvedenie tela do zásaditého / alkalického stavu počas dychového cvičenia. Úľava pri autoimunitných ochoreniach, artritíde, od migrény. Silnejší imunitný systém. Tréning kardiovaskulárneho systému, ktorý ZLEPŠUJE náš krvný obeh. Znižovanie zápalov v tele, respektíve protizápalové účinky. Aktivácia tvorby bielych krviniek. Zvýšenie tvorby červených krviniek, zväčšenie objemu pľúc, zlepšenie metabolizmu. Zníženie krvného tlaku a srdcovej frekvencie, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a mnohé ďalšie benefity.
 • BENEFITY PRE DUŠEVNÉ ZDRAVIE
  Redukcia stresu, úzkosti, vnútorného napätia a depresie. Zlepšenie duševnej pohody a nálady. Lepšia kreativita a fokus. Posilnenie sebadôvery, odhodlania, vôle. Zmiernenie príznakov vyhorenia. Skutočné zažívanie pocitu šťastia. Zažiť znovu spojenie s prírodou a so sebou samým sebou. Posilnenie rozhodovania, pamäte a schopnosti učenia sa. Zlepšenie sebauvedomenia. Zažitie pocitu úplnej blaženosti, vďačnosti a lásky.
 • ZLEPŠENIE PSYCHICKEJ POHODY A NÁLADY
  Žiaľ, veľa ľudí na celom svete zápasí s problémami psychickej nepohody, čo prináša menšiu odolnosť organizmu, ťažkosti pri zvládaní pocitov a každodenných starostí a najmä menšiu radosť zo života. Skvelé je, že ľudia praktikujúci Wim Hof metódu preukázateľne konštatujú výrazné zlepšenie nálady a spokojnosti so sebou samým. Metóda Wima Hofa vedecky preukázateľne pomáha prirodzene zvyšovať hladinu endorfínov čo má blahodarné účinky na našu životnú pohodu.
 • PREVENCIA A POMOC PRI VYHORENÍ
  Ľudia, ktorí zažívajú syndróm vyhorenia sa cítia depresívne, sú apatickí, vyčerpaní a neustále v strese. Veľa ľudí denne zápasí s rovnováhou medzi pracovným a osobným životom a aj preto je syndróm vyhorenia stav, ktorý ovplyvňuje čoraz väčšie percento populácie. Metóda Wima Hofa poskytuje techniky, ktoré pomáhajú lepšie zvládnuť každodenný tlak, resetujú nervový a hormonálny systém a dodávajú energiu potrebnú na prevenciu ale aj na zotavenie sa z vyhorenia.
 • RIEŠENIE PRE DEPRESÍVNE STAVY
  Pretrvávajúce pocity úzkosti alebo až depresie narúšajú schopnosť normálne fungovať a užívať si život. Depresia môže trvať veľmi dlho a môže spôsobiť pocity bezcennosti, únavy, môžete pribrať alebo schudnúť a dokonca môže spôsobovať aj fyzickú bolesť. Prekonať depresiu môže byť veľmi ťažké, ale depresívni ľudia, ktorí začali aplikovať metódu Wima Hofa, konštatovali okamžitú úľavu od rôznych príznakov súvisiacich aj s klinickou depresiou.
 • POSILNENIE VÔLE A SEBADÔVERY
  Ak sa skutočne chcete v niečom zlepšiť, niečo konkrétne dosiahnuť a stať sa lepšou verziou samého seba, je silná vôľa jednou z najdôležitejších vecí, ktorú je potrebné mať. Dobrá správa je, že vôľa podľa vedeckého výskumu nie je vrodená schopnosť, ale je to získaná zručnosť resp. dynamicky kolísajúci zdroj, ktorý je možné trénovať. Práve praktizovaním techník Wim Hof metódy, získate skalopevnú vôľu, ktorá vám následne pomôže vo všetkých oblastiach života.
 • VIAC SILY A VYTRVALOSTI
  Hľadáte ako preskočiť svoje hranice pri športovom alebo inom fyzickom výkone? Metóda Wima Hofa presne toto dokáže! Profesionálni športovci ako Laird Hamilton a Alistair Overeem a mnohí ďalší už používajú Wim Hof metódu, aby posunuli svoje telo a myseľ na extra top úroveň z pohľadu sily, odhodlania a vytrvalosti.
 • HLBOKÝ SPÁNOK PRE REGENERÁCIU
  Ľudia praktizujúci Wim Hof metódu pozorujú výrazné zlepšenie kvality spánku, ktorý vám prinesie skvelú regeneráciu a počas dňa sa budete cítiť nabitý silou a budete mať viac energie pre prácu, rodinu, seba rozvoj aj osobný život. Jednoducho budete spať ako bábätko. Kvalitný 7 -8 hodinový spánok má vedecky dokázané blahodárne účinky na fyzické aj duševné zdravie.
 • ZLEPŠENIE SÚSTREDENIA A KONCETRÁCIE
  Schopnosť koncentrácie resp. sa sústredene venovať určitej aktivite je v dnešnej dobe kľúčová. Väčšina problémov so sústredením súvisí so stresom. Môže to byť stres v práci, ale aj stres v osobnom živote. Niekedy nepomôžu jednoduché koncentračné cvičenia, ako napríklad krátka prechádzka alebo relaxácia, ale je potrebné pracovať na trvalom riešení, napríklad s použitím pravidelnej relaxačnej rutiny, ktorú vám práve Wim Hof metóda vo forme dýchacieho cvičenia prináša.
 • ZLEPŠENIE ZVLÁDANIA CHLADU
  Chladová terapia dnes získava na popularite, pretože je spojená s mnohými zdravotnými výhodami vrátane znižovania zápalov, zlepšovania imunitných reakcií tela, odstránením syndrómu studených rúk a nôh a pod. Avšak pre mnohých ľudí je nepredstaviteľné vystaviť svoje telo ľadovej vode a práve v tomto je skvelá metóda Wima Hofa, ktorá špeciálnym dychovým cvičením pomôže nastaviť telo a myseľ tak, že vystavenie ľadovej vode bude zážitkom a nie utrpením.
 • ZBAVENIE SA ZLOZVYKOV A ZÁVISLOSTÍ
  Pravidelným praktikovaním metódy sa “zaviažete” k určitej disciplíne, ktorá vám pomôže si vybudovať skutočnú silnú vôľu, sebadôveru a odolnosť. A jednou z takýchto disciplín je aj chlad. V metóde Wima Hofa dobrovoľne a statočne a s uvoľnením prijímame chlad a to podporuje schopnosť čeliť nepohodliu a robí nás psychicky silnejšími, čo buduje našu schopnosť prekonať svoje aktuálne zlozvyky a závislosti a byť odolný voči tým budúcim.

Príďte si na certifikovaný Wim Hof Method workshop po sadu jednoduchých, ale účinných nástrojov, ktorými skutočne reštartujete váš život a stanete sa tak šťastnejšou, silnejšou a zdravšou verziou samého seba a to rozhodne stojí za to. 🎁 Skvelý darček, ktorým darujete zdravie, životnú energiu a pohodu do života. Vstup na workshop si môžete rezervovať TU

Workshop vedie certifikovaný WHM inštruktor: Juraj Buček viď info TU.

Tešíme sa na vás v štúdiu La joga!