la joga cvicenie vonku 2020 La skala webHodiny jogy v skvelo vybavenom, vonkajšom športovom areáli pred budovou La Skala v Žiline, pod vedením inštruktorov LA JOGA od 4.5.2020. Pre vás!

Bližšie informácie o dátumoch a časoch naplánovaných hodín jogy vonku sú uvedené v rozvrhu lekcií LA JOGA TU
Žltou farbou sú označené lekcie LA JOGA vo vonkajšom športovom areáli, modrou on-line lekcie prostredníctvom jednoduchej internetovej videokonferenčnej platformy Zoom.


Naši inštruktori v plnej miere dodržiavajú stanovené hygienické pravidlá a nariadenia, poprosíme účastníkov hodín jogy, aby sa nimi riadili tiež. Pre vaše pohodlie a bezpečnosť zapožičiavané podložky po každom použití dôkladne dezifinkujeme, dezinfekčný prostriedok je pre vás k dispozícii aj po celý čas cvičenia.

V prípade výrazne nepriaznivého počasia sa hodiny jogy na vonkajšom športovisku nekonajú, o ich prípadnom zrušení nahlásených účastníkov čo najskôr informujeme telefonicky alebo prostredníctvom sms správy.

Vzhľadom na to, že sa pri organizovaní outdoorového cvičenia jogy riadime nariadeniami Vlády SR, počet účastníkov cvičení je obmedzený na 4 osoby. Ak by ste sa lekcie jogy, na ktorú ste sa zaregistrovali, zúčastniť z nejakého dôvodu nemohli, oznámte nám túto skutočnosť telefonicky alebo emailom najneskôr 24 hodín pred začiatkom predmetnej hodiny, cvičenia sa následne máte možnosť zúčastniť v náhradnom termíne. Inak vašu účasť na hodine pokladáme za zrealizovanú, s nárokom na účtovanie príslušnej ceny lekcie.

Dávame vám do pozornosti i možnosť zakúpenia si permanentky na cvičenie v LA JOGA. Možno ju použiť na každý druh nami ponúkaného cvičenia, dokonca máte pri jej kúpe minimálne jednu hodinu zadarmo! Kúpa permanentky vás motivuje k pravidelnému cvičeniu, zároveň odbúrate starosti s individuálnymi platbami za každú absolvovanú lekciu. Prehľad permanentiek je pre našich zákazníkov k dispozícii TU

Pravidelný pohyb nám už chýbal... A vám? Stačí pár klikov myšou počítača alebo ťuknutí na displej telefónu a cvičíme na čerstvom vzduchu spolu!

Tím LA JOGA


ROZVRH LEKCIÍ