la joga zilina permanentka vyhody pokynyPermanentku LA JOGA mnohí z našich zákazníkov poznajú a využívajú jej výhody. Pre niektorých nadšencov jogy však môže byť novinkou.
Tu je pár informácií o tom, ako si našu permanentku zadovážiť, pravidelne cvičiť a dokonca ušetriť!

V ponuke máme tri druhy permanentiek:

PERMANENTKA NA 10 VSTUPOV – cena permanentky je 45,- €, pričom pri štandardnej cene kurzovej hodiny máte zo zakúpených 10 vstupov 1 vstup zadarmo.

PERMANENTKA NA 20 VSTUPOV – cena permanentky je 90,- €, pričom pri štandardnej cene kurzovej hodiny máte zo zakúpených 20 vstupov 2 vstupy zadarmo.

PERMANENTKA NA 30 VSTUPOV – cena permanentky je 135,- €, pričom pri štandardnej cene kurzovej hodiny máte zo zakúpených 30 vstupov 3 vstupy zadarmo.

VÝHODY PERMANENTKY

Ušetríte, keďže pri nákupe permanentky máte od nás 1 – 3 vstupy na hodiny jogy zadarmo.
Za balík lekcií platíte jednou úhradou, starosti s individuálnymi platbami za každú hodinu zvlášť sú preč.
V sekcii Permanentky nášho rezervačného systému máte v rámci svojho LA JOGA zákazníckeho účtu dokonalý prehľad o svojich predplatených vstupoch.
Zakúpená permanentka má pozitívny motivačný efekt k pravidelnosti účasti na hodinách cvičení.


AKO SI PERMANENTKU ZAKÚPITE?

1. Vstúpte do nášho rezervačného systému tak, ako by ste išli rezervovať lekciu.
2. Vytvorte si u nás zákaznícky účet, kde zadáte svoje meno, telefonický kontakt a e-mailovú adresu.
3. V sekcii Permanentky nájdete prehľad všetkých druhov dostupných permanentiek. Vyberte si tú, ktorá vám z pohľadu ceny, počtu predplatených vstupov, doby platnosti vyhovuje najviac a kliknite na tlačidlo Kúpiť.
4. Uhraďte svoj nákup pohodlne bezhotovostným platobným prevodom.


AKO VSTUPY Z PERMANENTKY ČERPÁTE?

i) Po prihlásení sa na lekciu jogy cez rezervačný systém na našej webovej stránke lajoga.sk, vstup na hodinu vám bude odrátaný z permanentky automaticky elektronicky
ii) V prípade, že sa hodiny jogy u nás zúčastníte bez predchádzajúcej elektronickej rezervácie, vstup z permanentky vám po príchode na lekciu v systéme manuálne odráta náš inštruktor


POČET VSTUPOV NA KURZ

Pri účasti na akomkoľvek druhu kurzu LA JOGA, okrem kurzu SM systém, kedy sa odrátavajú dva vstupy na jednu lekciu, sa vám z permanentky odráta jeden vstup.


PLATNOSŤ PERMANENTIEK
Platnosť permanentiek je od 3 do 6 mesiacov, v závislosti od počtu zakúpených vstupov.
V individuálnych prípadoch pristupujeme i k predĺženiu platnosti permanentky.
Platnosť všetkých permanentiek, ktoré si naši zákazníci kúpili v priebehu prvého štvrťroka tohto roka, sme predĺžili do 30.6.2020.


Vyberte si svoju LA JOGA permanentku a využívajte jej výhody aj dokonalý motivačný efekt k pravidelnému cvičeniu na lekciách jogy vo vonkajšom prostredí pred budovou La Skala, a neskôr i v prostredí nášho moderného štúdia.

Ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na cvičenie s vami!

La joga tím