power joga muzi 20 la joga sk webReagovali sme na množiace sa požiadavky na lekcie Power jogy pre mužov a od júla spúšťame hodiny určené špeciálne pre vás, mužov.
Ak však máte chuť pripojiť sa k akémukoľvek inému kurzu LA JOGA, ste vítaní!

AKÉ SÚ HLAVNÉ BENEFITY POWER JOGY PRE VÁS?

Zväčšuje rozsah pohybu – či už cvičíte v posilňovni, alebo sa venujete iným športom, joga pracuje s vlastnou váhou tela a prirodzeným odporom pri tvorení svalovej hmoty, predlžuje svaly a tkanivá, čo napomáha zlepšeniu krvného obehu. Lepší krvný obeh zase znamená viac kyslíka pre svaly, a tým je im umožnená rýchlejšia obnova a schopnosť rastu.

Zlepšuje dýchanie – nedostatočná práca s dychom môže byť príčinou rôznych zdravotných ťažkostí. Počas lekcií jogy sa sústredíme aj na hlboké dýchanie nosom, ktoré pomáha distribuovať väčšie množstvo kyslíka do celého tela. Tým zvyšujeme mieru vlastnej energie a vitality.

Rovnováha tela a mysle – je dôležité, aby boli svaly vo vzájomnej rovnováhe, aby sa navzájom rovnocenne podporovali. Praktikovanie power jogy pomáha zosilniť a natiahnuť svalstvo, čím sa minimalizuje vznik prípadných zranení. Joga trénuje myseľ človeka sústrediť sa viac smerom dovnútra, ako navonok, čím tiež vytvára naše vyrovnané vnímanie sveta.

Napomáha relaxácii – joga je skvelou kombináciou fyzickej aktivity a relaxačných techník. Zároveň sa podieľa na regenerácii svalov, čím účastníkom na hodine pomáha pripraviť sa na ďalšie cvičenie v posilňovni, na ihrisku, bežeckej dráhe či lezeckej stene.

Zlepšuje partnerský život – je vedecky dokázané, že joga zlepšuje nielen fyzický stav človeka, no zbavuje ho i prípadnej úzkosti.

Pomocou lekcií power jogy vaše telo zosilnie, zlepšíte jeho ohybnosť a koordináciu a zvýšite predpoklad, že sa vám vyhnú kardiovaskulárne choroby. Vaša schopnosť sústrediť sa sa zefektívni. Lekcie power jogy sú tu aj pre vás!


Na lekciu v LA JOGA sa rezervujte TU.