joga deti detska joga web 20 la joga skVieme, aký dôležitý je pohyb. I pre deti! Preto sme pre našich najmenších zákazníkov, o nič menej však cenených, rozšírili ponuku hodín jogy v našom štúdiu LA JOGA.

JOGOVÉ HRY PRE DETI, veková skupina: 2 - 5 rokov, rodič je na hodine prítomný
JOGOVÉ HRY PRE DETI, veková skupina: 4 - 8 rokov, bez sprievodu rodičov

Hodiny Jogových hier pre deti sú otvorené, neplatí sa teda za ucelený, napríklad mesačný kurz, ale vstupy na lekcie sa hradia jednorazavo. Odporúčame však pravidelné účasti na hodinách, vtedy má detská joga a spoločnosť ostatných účastníkov lekcií na dieťa tie najlepšie účinky!


V prípade, že prítomnosť rodiča nie je na hodine podmienkou, odporúčame vyskúšať rozmanité športové výzvy lezeckých ciest centra LA SKALA alebo príjemné prostredie reštaurácie Restaurant SKALA, nachádzajúcej sa rovnako ako naše štúdio v budove lezeckého centra.

Hodiny jogy pre deti sú vedené pútavou formou, trénujeme si pozornosť, skáčeme ako amazonské žabky, tancujeme.
Naša inštruktorka s dlhoročnými skúsenosťami hovorí tiež plynulo po anglicky, a preto sa na základe požiadaviek rodičov anglické slovíčka stávajú prirodzenou súčasťou jej jogových hier pre deti. Wow!

Viac informácií o Jogových hrách nájdete tu:
https://www.lajoga.sk/joga-zilina/kurzy/jogove-hry

Ak Vy alebo Vaši známi či priatelia premýšľajú nad tým, ako vyplniť čas svojim ratolestiam, hodiny jogy pre deti sú dokonalou voľbou. Prináša zábavu, kúsok zdravia a obrovskú radosť pri každom dosiahnutom pokroku!


Hodinu Jogových hier pre deti si môžete rezervovať TU.