nurografika la jogaPreprogramujte svoj mozog na pohodu a zdravie pomocou kresby NEMMO. Jednoduché a presné postupy pre „nové nastavenie“ a preprogramovanie neurónových dráh od akéhokoľvek problému k vášmu vytúženému prianiu. NEUROGRAFIKA je nová, vedecky overená metóda, ktorá má svoje využitie ako pre širokú verejnosť, tak aj pre individuálne terapeutické účely.

KEDY: 12. - 13. 11 .2022, 10 - 16/17 h (podľa počtu účastníkov, tempa kreslenia a množstva vašich otázok je pohyblivé ukončenie workshopu)
KDE: štúdio La joga
CENA: 195,- €/ osoba

Každý z nás zažíva nejaké problémy, traumy, životné krízy, negatívne pocity alebo choroby, ktoré nám znepríjemňujú život každý deň. Necítime sa potom dobre a hľadáme cestu, ako z toho všetkého uniknúť a niekedy je takmer nemožné nájsť príčinu alebo sa problému zbaviť. Náš každodenný život „ide“ podľa starých vzorcov správania a tým škodíme sami sebe, aj keď nechceme. Jednoducho by sa dalo povedať, že starých vzorcov je potrebné sa zbaviť a nahradiť ich novými. Ale ako?! Pomcou workshopu NEUROGRAFIKY :)

Čo je to?
Workshop je koučovací pracovný seminár, na ktorom nedostávate iba teoretické znalosti, ale rovno si vyskúšate metódu a zažijete SKUTOČNÉ zmeny HNEĎ pod profesionálnym vedením. Neurografika je nový terapeutický vedecký odbor. Formou jednoduchej kresby sa mení naprogramovanie neurónov na nové žiaduce zmeny.

Ako prebieha proces zmeny?
Podľa presne daných postupov. Nejedná sa o automatickú kresbu! Najskôr sa vyladíme na to, čo chceme vo svojom živote zmeniť, prenesieme to na papier a potom rozkresľujeme a vytvárame nové cesty a prepojenie k žiaducej realite.

Okrem toho, že sa venujete veľmi kreatívnej a zábavnej činnosti, má kresba neurografiky množstvo výhod:

  • naučíte sa univerzálny kód, ktorý je ľahko zrozumiteľný a ľahko ovládateľný
  • získate neverbálny komunikačný nástroj s naším podvedomím
  • okamžitá úľava od stresu a negatívnych emócií
  • po zvládnutí techniky si môže človek pomôcť sám bez ďalšieho dohľadu terapeuta
  • možno ho použiť na osobný alebo profesionálny rast
  • dokážete svoj mozog aj svoje myslenie doslova prepísať a naučiť sa efektívne zvládať každodenné stresy alebo sa ich úplne zbaviť
  • vytvára nové spojenia pre radostný a úspešný život.

Na čo všetko sa dá technika použiť?
Vďaka tejto technike si dokážete v mozgu vytvoriť nové neurónové spojenia, novo aktivovať sieť neurónov a oživiť aj nefunkčné neuróny. Táto technika pomáha otvoriť vedomie, transformovať myslenie, nájsť riešenie problémov a celkovo si zmeniť život k lepšiemu. Pomocou fixky, papiera, pasteliek a línie, ktorú vás naučím používať, môžete skutočne vyriešiť mnoho svojich problémov alebo si naplánovať nový, lepší a kvalitnejší život vo všetkých oblastiach. Výhodou je, že nemusíte ani vedieť kresliť.

Čo na workshop potrebujem?
Silnejší papier A4 alebo skicár A4, čierny fix silný a slabý (dve rôzne hrúbky) a farebné pastelky alebo fixy či voskovky.

Workshop vedie Věrka Michalicová, viac info. V prípade záujmu, sa môžete registrovať a rezervovať si vstup TU

Tešíme sa na stretnutie s Vami, Věrka a tím La joga!