la joga studio zilina power joga 2

Duška

Majiteľka LA JOGA, inštruktorka Power jogy a trojnásobná mama, ktorá sa riadi heslom: „Nič ľudské mi nie je cudzie“.

Vyštudovala sociálnu prácu, no svoj život sa rozhodla profesionálne spojiť i so svetom jogy. Joga pre ňu totiž znamená ľudskú múdrosť vyjadrenú pohybom a prepletenú radosťou zo života. Power joga je pre Dušku navyše psychohygienou počas náročných i menej namáhavých dní.

Pochopenie potrieb svojich klientov považuje za svoju povinnosť, preto sú jej hodiny rôznych úrovní, stupne náročnosti prevádzaných cvičení uspôsobené požiadavkám a fyzickým možnostiam účastníkov jej kurzov. Rovnako sa odhodlane snaží o spoluprácu s viacerými inštruktormi, aby mali záujemcovia o lekcie v jej štúdiu na výber zo širokej ponuky cvičení rôzneho druhu.

Pre Dušku je základom dobrej nálady pohyb a zmena, preto je pozitívny prístup k životu jej každodennou voľbou. Rovnako sa vždy teší na každú jednu svoju hodinu v LA JOGA!

ROZVRH LEKCIÍ

Evka

Milovníčkou jogy sa stala už v teenagerskom veku. Neskôr odcestovala do Indie a utvrdila sa v tom, že joga je to, čomu sa chce s láskou venovať a čo chce vo svojom živote ďalej rozvíjať.

Svoj voľný čas rada trávi v prírode, venuje sa behu, plávaniu, tancu, veľa číta. Zbožňuje dobré jedlo, a teda ako sama vtipne prehlasuje, byť inštruktorkou Power jogy sa jej hodí i z praktického hľadiska. Zároveň však dodáva, že joga nie je len cestou k pružnému a zdravému telu, ale ponúka oveľa viac.

Evkiným prianím je, aby sa účastníci jej hodiny jogy v štúdiu LA JOGA cítili po jej absolvovaní uvoľnení, fyzicky zrevitalizovaní a šťastní. Platí to pre dospelých klientov i tých z radov detí.
Počas svojich obľúbených kurzov Detskej jogy zapája i svoju znalosť anglického jazyka, čím svoje lekcie dopĺňa o ďalšiu skvelú hodnotu. Rovnakou srdcovou záležitosťou sú pre ňu i hodiny Mama a baby jogy pre mamičky a ich bábätká.

Objavte nekonečné množstvo benefitov jogy v štúdiu LA JOGA!

ROZVRH LEKCIÍ

Maťka

Inštruktorka jogy s dlhoročnými skúsenosťami, pre ktorú joga znamená dych a pokojnú myseľ. V štúdiu LA JOGA poskytuje hodiny Jogy pre zdravý chrbát. Ide o cvičenia prevádzané pomalším tempom, s využitím v štúdiu dostupných cvičebných pomôcok.  Maťka sa zameriava na jemné a citlivé cvičenie jogy, so zreteľom na to, čo potrebuje a dovoľuje telo účastníkov jej lekcií. Jej veľkým koníčkom je fotografovanie, a presne tak, ako sa snaží zachytiť emóciu na svojich fotografiách, tak vyvíja maximálne úsilie na to, aby si klienti LA JOGA pocity uvoľnenia, ktoré počas cvičenia Jogy pre zdravý chrbát nadobudli, uchovali čo najdlhšie. 

Počas Maťkiných hodín jogy sa naučíte hlbšie dýchať a pri zvuku tibetskej „spievajúcej“ misy, fungujúcej na princípoch legendárnych tajomstiev zvuku, oddychovať.

Pozývame vás dopriať svojmu telu i mysli uvoľnenie a oddych!

ROZVRH LEKCIÍ

Baška

Slniečko v pohybe. Tak by sme nazvali našu Pilates inštruktorku. Je večne usmiata a šport vypĺňa jej voľný i pracovný čas. Lezenie po skalách, bicykel, lyžovanie. A nad všetkými koníčkami sa týči jej láska k cvičebnej metóde Pilates.

Počas štúdia fyzioterapie sa rozhodla pre inštruktorský kurz so zameraním na Pilates, a spojenie týchto dvoch odvetví ju očarilo. Toto okúzlenie v nej pretrváva dodnes, snaží sa ho prostredníctvom lekcií v štúdiu LA JOGA preniesť na jej účastníkov. Počas cvičení ich učí mysľou kontrolovať svoje telo a uvedomovať si jednotlivé pohyby do takej miery, aby sa myšlienky odpútali od problémov bežného dňa.

Baškiným cieľom je, aby sa cvičiaci po jej hodinách cítili dobre. Boli napriamení, spevnení, no nie zničení. S pokojom a úsmevom na tvári.

Príďte si zacvičiť Pilates do štúdia LA JOGA a cítiť sa dobre!


ROZVRH LEKCIÍ

Deny a Rizo

Vášniví hobby acro jogíni, tvoriaci akrobatické duo so skúsenosťami aj spoza hraníc Slovenska. Česko, Chorvátsko, Grécko, Nový Zéland. Vďaka kombinácii cestovania v dodávke s ich láskou k acro yoge – zjednodušenej forme párovej akrobacie s prvkami jogy - pre nich žiadne miesto či cieľ nie je priďaleko.

Deny už odmala miluje pohyb, vždy ju fascinovala hudba, tanec a nadľudské cirkusové výkony. S Rizom, skúseným aktívnym skalolezcom, zdieľajú nadšenie pre acro yogu už niekoľko rokov. Vzdelávajú sa, trénujú, užívajú si nové akrobatické výzvy. A svoje poznatky v štúdiu LA JOGA odovzdávajú ďalším akro fanúšikom.

Sú duo, no na ich hodinách Acro Yogy sú vítaní jednotlivci i dvojice. Nesmierne ich baví sledovať to, ako účastníci ich lekcií prekonávajú svoj strach, posúvajú svoje limity a tešia sa z toho, že po absolvovanom tréningu vždy dokážu niečo nové.

Zlepšite si koordináciu a flexibilitu svojho tela, objavte nové dimenzie lásky k pohybu s Deny a Rizom v štúdiu LA JOGA!ROZVRH LEKCIÍ

Ninka

Miluje pohyb a šport. Cvičenie v nej vyvoláva pocity šťastia, radosti, zbavuje ju strachu v akejkoľvek podobe.

V štúdiu LA JOGA vedie hodiny Power jogy. Počas nich sa snaží o to, aby sa účastníci jej lekcií naučili ovládať svoje telo i myseľ, a ich prepojenie uplatnili aj v bežnom živote.

Ako inštruktorka kurzu SM systém sa zameriava na pohybový aparát človeka bez rozdielu veku. Počas cvičení s elastickým lanom sa s klientmi LA JOGA pravidelne delí o svoje bohaté skúsenosti z oblasti vykonávania športových aktivít a ich vplyvu na ľudské telo.

Svojím pozitívnym prístupom k účastníkom kurzov a láskou k športu motivuje našich klientov k pravidelnosti vykonávania cvičení, posúva ich vpred.

Príďte do nášho štúdia spoznať rozsah svojich schopností. Vydajte sa s nami na cestu za zdravším telom a pokojnejšou mysľou!

ROZVRH LEKCIÍ

Marek

Je človekom, pre ktorého šport znamená životný štýl i poslanie. Svoje profesionálne znalosti a skúsenosti z boxerského ringu sa snaží odovzdať ďalším.

V rámci svojich Fitboxing kruhových tréningov spája rôznorodé kardio cvičenia, silový tréning, techniky boxu. Všetko v rytme motivačnej hudby.

Marek učí účastníkov svojich lekcií v štúdiu LA JOGA stať sa rýchlymi, silnými, predvídavými. Zároveň kladie dôraz na to, aby cvičiaci nezabúdali na pokoru a skromnosť. Tie sú podľa neho dôležité napríklad i pri strete so silnejším súperom, kedy je dôležité vedieť oceniť aj kvality protivníka.

Sila. Koordinácia. Rýchlosť. Výdrž. Optimálna telesná hmotnosť. Slová, ktoré pre Mareka znamenajú takmer celý svet. Pod jeho vedením sa môžu rovnako stať súčasťou vašich bežných dní, nabitých pozitívnou energiou.

Staňte sa s pomocou tréningov Fitboxingu v LA JOGA bojovníkom za zdravý spôsob života!


ROZVRH LEKCIÍ

Ivka V.

Štúdiu a získaniu praktických skúseností s cvičením Pilates sa venovala desať rokov v Holandsku. Miluje pobyty mimo civilizácie, kedy môže svoje myšlienky „vypnúť“, a zároveň dovoliť prírode nabiť ju energiou.

Do cvičebnej metódy Pilates sa zaľúbila v holandskom Haagu. Skúsenosti z lekcií, ktorých sa sama zúčastňovala ako cvičiaca, ju naplnili odhodlaním a motiváciou k tomu, aby sa ona sama stala schopnou vedome a bezpečne viesť účastníkov lekcií k tomu, aby mali z cvičenia radosť a boli vo forme.

Čo považuje Ivka za úžasnú výhodu metódy Pilates? Cviky sú vykonávané prevažne v sede, ľahu, na štyroch. Čo znamená, že nohy, ktoré sú zaťažované často po celý deň, môžu počas cvičenia oddychovať!

Pre všetkých, ktorí sú odhodlaní pracovať so svojím telom, majú radi pohyb a dynamiku, sú Ivkine lekcie Pilates ako stvorené. Zarezervujte si hodinu pod jej vedením v štúdiu LA JOGA a cíťte sa príjemnejšie, vo svojom vnútri silnejšie a odmeňte sa hlbokým spánkom v noci!ROZVRH LEKCIÍ

Majka

Mohla by návštevníkom štúdia LA JOGA porozprávať čo to aj o čare bojového umenia kung-fu, no Majka u nás pôsobí ako inštruktorka Power jogy.

Jej vlastné zdravotné problémy sa pre ňu stali hnacím motorom práce na sebe samej. Je aktívnym typom človeka, preto sa rozhodla nedovoliť vlastnému telu obmedziť svoju lásku k pohybu. Práca inštruktorky sa pre ňu stala prostriedkom k tomu, ako priblížiť priaznivé účinky pohybu iným.

Telo a myseľ. Na ne sú sústredené lekcie Power jogy, ktoré v našom štúdiu vedie. Záleží jej na účinkoch, ktoré ňou precvičované cviky majú na telesnú rovnováhu zúčastnených, rovnako i na ich spokojnosť a dobrú náladu po cvičení.

Majka je aj vášnivou záhradkárkou, jej koníčkom je výroba tinktúr z vlastných byliniek. Nechajte si od nej namiešať tú správnu kombináciu účinkov cvičení na vaše telo a myseľ v štúdiu LA JOGA!


ROZVRH LEKCIÍ

Ivka M.

Aktívny človek s obdivuhodnou chuťou rozvíjať sa. Lekárka s vierou v myšlienku, že joga ako životná filozofia dokáže pomôcť so stresom, strachom, i so vzťahmi.

V štúdiu LA JOGA vedie okrem lekcií Gravid jogy aj hodiny Funkčnej jogy, ktorá sa pre ňu stala životným štýlom, spôsobom myslenia, stravovania, rozhodovania. Chápe ju ako priestor na spojenie oddychu unavenej hlavy a fyzického záberu, kedy sa telo dostatočne natiahne aj posilní, a vytvoria sa tak podmienky na zlepšenie športového i bežného výkonu človeka.

Ivka sa počas svojich lekcií zameriava na fyzickú i psychickú dimenziu jogy, spirituálnu ponecháva voliteľnou.
Účastníkom cvičení odporúča, aby joge skúsili prisúdiť väčší význam, ako je len forma strečingu. Snáď i ako manuál na zmenu, podporu zvládnutia prípadných zlyhaní či toho, čo v živote nejde podľa plánu.

Jej súčasnou inšpiráciou je Brea Johnson a príbeh každého jedného človeka, ktorý príde na jej hodinu.

V štúdiu LA JOGA cvičí jeden až dvakrát mesačne, nechajte sa inšpirovať navzájom!

ROZVRH LEKCIÍ

Peter

Joga smiechu sa pre Peťa stala láskou na prvý zážitok! Je preň synonymom hravosti, uvoľnenia a pohybu v spojení s improvizáciou.

Peťo je liečebný pedagóg, a zároveň certifikovaný inštruktor jogy smiechu. Odborné vedomosti a skúsenosti z dramatoterapie a psychomotorickej terapie sa krásne dopĺňajú s jogou smiechu, a tak niet div, že je každá jeho hodina výnimočná a neopakovateľná.


Na svojich hodinách sa spolu s ich účastníkmi sústredí na zámerný smiech a hlboké dýchanie. Každá jeho hodina je teda iná, no spoločný majú práve bezdôvodný smiech! Ten má blahodarný vplyv na zdravie človeka, ale pomáha i duchu.

Počas Peťových lekcií v štúdiu LA JOGA je výkon nepodstatný, a nehodnotí sa ani správnosť smiechu. Tam je správne všetko! Stačí sa uvoľniť, smiať a oslobodiť svoju hlavu od myšlienok každodenných dní.

Príďte si k nám s Peťom zacvičiť, oddýchnuť a svoje myšlienky nechať za dverami štúdia!

ROZVRH LEKCIÍ