workshop Iyengar joga 1020 la joga sk webSTABILITA V POHYBE: Ako stáť pevne na vlastných nohách

Workshop Iyengar jogy, ktorým vás prevedie slovenská certifikovaná inštruktorka Lenka s praktickými skúsenosťami z celého sveta. India, Holandsko, Francúzsko, Dánsko, Rakúsko, USA a karibský ostrov Svätá Lucia. Všade tam prehlbovala svoje vedomosti o Iyengar joge i lásku k nej. Pozývame vás načerpať Lenkine skúsenosti a zanietenie pre jogu do nášho štúdia LA JOGA!

KEDY: sobota 24.10.2020, 15:00 – 17:30 h (ZRUŠENÉ vzhľadom na aktuálne opatrenia prijaté vádou SR, o náhradnom termíne vás budeme informovať)
KDE: Štúdio La joga v Žiline
CENA: 25,- €/ osoba

ivka pilates 5otazok 20 la joga zilina5 OTÁZOK PRE IVKU, INŠTRUKTORKU PILATES V LA JOGA

1. Čo pre teba znamená pilates?
Znamená pre mňa prístup a prácu s mojím centrom, jadrom tela, v ktorom nachádzam silu a radosť zo života. Je to práca tela zvnútra smerom navonok. Niekedy aj jednoduché cviky môžu byť výzvou - veľmi mi vyhovuje metóda Stott, pôvodom z Kanady, ktorú som vyštudovala. Dovoľuje veľa voľnosti, pohybu a kreativity, a teda aj zábavy pri dodržiavaní pilates princípov.

2. Kto alebo čo bolo pre teba impulzom k tomu, aby si sa začala cvičebnej metóde pilates venovať ako inštruktorka?
Pre mňa to boli dve konkrétne inštruktorky, ktoré som mala šťastie stretnúť v holandskom Haagu, kde som žila 14 rokov. Už na prvej hodine ma prekvapilo to, že medzi cvičiacimi som bola najmladšia a najstaršia dáma mala 78 rokov. Cvičila s takou vnútornou kontrolou a nasadením, že som si povedala, že niečo na tom musí byť. Veľmi som zatúžila niečo obdobné ako učiteľka pilatesu dokázať - bezpečne a vedome viesť cvičiacich tak, aby bez ohľadu na vek mali radosť z cvičenia a boli vo forme.

mesacnik lajoga oktober 2020 la joga zilina lajogaskČo Mesačník La joga znamená? Vysvetlenie je veľmi jednoduché. A využitie Mesačníka ešte jednoduchšie!

PLATNOSŤ: 1.-31.10.2020
POČET VSTUPOV: neobmedzený
PLATÍ PRE LEKCIE: všetky v ponuke štúdia La joga, okrem Acro Yoga a Jogové hry pre deti
CENA: 25,- €

IDE O VÝNIMOČNÚ PONUKU!

Na aké lekcie La joga môžete Mesačník využiť?
Môžete ho po použiť pre vstup na lekcie: všetky druhy Power jogy, Joga pre zdravý chrbát, Pilates, Fitboxing, Gravid joga, Mama a baby joga, SM systém a Funkčná joga.
Náš Mesačník teda platí pre akékoľvek druhy lekcií v ponuke štúdia La joga, s výnimkou hodín Acro Yogy a Jogových hier pre deti. 

Je počet vstupov limitovaný?
Nie je. Mesačník je viazaný na konkrétnu osobu a počet vstupov na lekcie v ponuke La joga v mesiaci október 2020 nie je pre jeho držiteľa obmedzený.

joga smiechu 20 la joga sk webChcete sa uvoľniť a cítiť zdravšie? Príďte si k nám vyskúšať Smiechocviky!

Kde? Štúdio La joga
Kedy? Sobota 17.10.2020, 18:00 - 19:00 h


Počas hodiny Jogy smiechu kombinujeme hlboké dýchacie techniky a špeciálne cviky so smiechom. Dochádza k okysličeniu tela a mozgu, čo vedie k príjemným pocitom, zlepšeniu zdravia a stavu uvoľnenia.

acro yoga web 20 la joga skACRO YOGA, alebo inak povedané akrobatická joga je jednoduchšia, ako na prvý pohľad vyzerá. Dokonca je hravá a zábavná!

O čom Acro Yoga je?
Acro Yoga je zjednodušená forma párovej akrobacie s prvkami jogy. Je nastavená tak, aby ju zvládol aj úplný začiatočník. Okrem dynamických prvkov v sebe ukrýva aj tie uvoľňujúce, a to vo forme thajskej masáže.

Pre koho je Acro Yoga určená?
Lekcií sa zúčastňujú cvičiaci bez ohľadu na vek alebo predchádzajúce skúsenosti s jogou alebo akrobaciou. Vítaní sú proste všetci. Jednotlivci či dvojice.

majka power joga 5otazok portret 20 la joga zilina5 OTÁZOK PRE MAJKU, INŠTRUKTORKU POWER JOGY V LA JOGA

1. Čo pre teba znamená joga?

Joga pre mňa znamená hlavne nevyhnutnosť pre moje telo a osvieženie pre moju myseľ. Nevyhnutnosťou pre telo myslím konkrétne cviky pre moju problémovú chrbticu a osviežením mysle dobú náladu a spokojnosť po cvičení.

2. Kto alebo čo bolo pre teba impulzom k tomu, aby si sa začala joge venovať ako inštruktorka?
Najväčším impulzom pre mňa boli jednoznačne pretrvávajúce problémy s chrbticou, ktoré ma prinútili cvičiť a pracovať na sebe. Som veľmi aktívny človek a odmietla som prijať fakt, že ma moje vlastné telo obmedzuje. Byť inštruktorom je pre mňa veľkou motiváciou k práci na sebe samej, a zároveň možnosťou priblížiť pohyb aj ostatným.

la joga marek fitboxing 5otazok5 OTÁZOK PRE MAREKA, INŠTRUKTORA FITBOXINGU V LA JOGA

1. Čo pre teba znamená šport?
Šport je pre mňa životným štýlom, balzamom na dušu a koníčkom zároveň.

2. Kto alebo čo bolo pre teba impulzom k tomu, aby si sa začal športu venovať ako inštruktor?
V rokoch 2001 – 2002 som za Žilinu boxoval pod vedením pána trénera Mariána Smoláka. Toho považujem za svoj vzor, učiteľa, ktorý ma formoval. Pre dráhu inštruktora, trénera som sa rozhodol na základe toho, že som chcel rozšíriť, zmeniť zloženie ponúkaných možností fitness boxu v rámci regiónu. Nechcel som sa už ďalej prispôsobovať iným, rozhodol som sa ísť svojou vlastnou cestou, plniť si svoje sny.

joga deti detska joga web 20 la joga skVieme, aký dôležitý je pohyb. I pre deti! Preto sme pre našich najmenších zákazníkov, o nič menej však cenených, rozšírili ponuku hodín jogy v našom štúdiu LA JOGA.

JOGOVÉ HRY PRE DETI, veková skupina: 2 - 5 rokov, rodič je na hodine prítomný
JOGOVÉ HRY PRE DETI, veková skupina: 4 - 8 rokov, bez sprievodu rodičov

Hodiny Jogových hier pre deti sú otvorené, neplatí sa teda za ucelený, napríklad mesačný kurz, ale vstupy na lekcie sa hradia jednorazavo. Odporúčame však pravidelné účasti na hodinách, vtedy má detská joga a spoločnosť ostatných účastníkov lekcií na dieťa tie najlepšie účinky!