majka power joga 5otazok portret 20 la joga zilina5 OTÁZOK PRE MAJKU, INŠTRUKTORKU POWER JOGY V LA JOGA

1. Čo pre teba znamená joga?

Joga pre mňa znamená hlavne nevyhnutnosť pre moje telo a osvieženie pre moju myseľ. Nevyhnutnosťou pre telo myslím konkrétne cviky pre moju problémovú chrbticu a osviežením mysle dobú náladu a spokojnosť po cvičení.

2. Kto alebo čo bolo pre teba impulzom k tomu, aby si sa začala joge venovať ako inštruktorka?
Najväčším impulzom pre mňa boli jednoznačne pretrvávajúce problémy s chrbticou, ktoré ma prinútili cvičiť a pracovať na sebe. Som veľmi aktívny človek a odmietla som prijať fakt, že ma moje vlastné telo obmedzuje. Byť inštruktorom je pre mňa veľkou motiváciou k práci na sebe samej, a zároveň možnosťou priblížiť pohyb aj ostatným.

acro yoga web 20 la joga skACRO YOGA, alebo inak povedané akrobatická joga je jednoduchšia, ako na prvý pohľad vyzerá. Dokonca je hravá a zábavná!

O čom Acro Yoga je?
Acro Yoga je zjednodušená forma párovej akrobacie s prvkami jogy. Je nastavená tak, aby ju zvládol aj úplný začiatočník. Okrem dynamických prvkov v sebe ukrýva aj tie uvoľňujúce, a to vo forme thajskej masáže.

Pre koho je Acro Yoga určená?
Lekcií sa zúčastňujú cvičiaci bez ohľadu na vek alebo predchádzajúce skúsenosti s jogou alebo akrobaciou. Vítaní sú proste všetci. Jednotlivci či dvojice.

joga smiechu 20 la joga sk webChcete sa uvoľniť a cítiť zdravšie? Príďte si k nám vyskúšať Smiechocviky!

Kde? Štúdio La joga
Kedy? Sobota 19.9.2020, 18:00 - 19:00 h


Počas hodiny Jogy smiechu kombinujeme hlboké dýchacie techniky a špeciálne cviky so smiechom. Dochádza k okysličeniu tela a mozgu, čo vedie k príjemným pocitom, zlepšeniu zdravia a stavu uvoľnenia.

la joga marek fitboxing 5otazok5 OTÁZOK PRE MAREKA, INŠTRUKTORA FITBOXINGU V LA JOGA

1. Čo pre teba znamená šport?
Šport je pre mňa životným štýlom, balzamom na dušu a koníčkom zároveň.

2. Kto alebo čo bolo pre teba impulzom k tomu, aby si sa začal športu venovať ako inštruktor?
V rokoch 2001 – 2002 som za Žilinu boxoval pod vedením pána trénera Mariána Smoláka. Toho považujem za svoj vzor, učiteľa, ktorý ma formoval. Pre dráhu inštruktora, trénera som sa rozhodol na základe toho, že som chcel rozšíriť, zmeniť zloženie ponúkaných možností fitness boxu v rámci regiónu. Nechcel som sa už ďalej prispôsobovať iným, rozhodol som sa ísť svojou vlastnou cestou, plniť si svoje sny.

joga deti detska joga web 20 la joga skVieme, aký dôležitý je pohyb. I pre deti! Preto sme pre našich najmenších zákazníkov, o nič menej však cenených, rozšírili ponuku hodín jogy v našom štúdiu LA JOGA.

JOGOVÉ HRY PRE DETI, veková skupina: 2 - 5 rokov, rodič je na hodine prítomný
JOGOVÉ HRY PRE DETI, veková skupina: 4 - 8 rokov, bez sprievodu rodičov

Hodiny Jogových hier pre deti sú otvorené, neplatí sa teda za ucelený, napríklad mesačný kurz, ale vstupy na lekcie sa hradia jednorazavo. Odporúčame však pravidelné účasti na hodinách, vtedy má detská joga a spoločnosť ostatných účastníkov lekcií na dieťa tie najlepšie účinky!

baska profil 5 otazok 20 la joga sk5 OTÁZOK PRE BAŠKU, INŠTRUKTORKU PILATES V LA JOGA

1. Čo pre teba znamená pilates?
Pilates je pre mňa krásny koncept cvičenia, kde je telo neustále pod kontrolou mysle, a teda si myseľ dokáže oddýchnuť od riešenia bežných denných problémov. Takisto mám na cvičení pilates veľmi rada jeho plynulosť a súčasné posilnenie aj natiahnutie celého tela.

2. Kto alebo čo bolo pre teba impulzom k tomu, aby si začala cvičebnej metóde pilates venovať ako inštruktorka?
K pilates som prvýkrát „pričuchla“ počas štúdia fyzioterapie, keď to bol jeden z voliteľných predmetov. Následne som sa stala pravidelnou návštevníčkou pilates lekcií, kedy sa pod vedením lektorky, ktorá nás vyučovala na škole, konal inštruktorský kurz. Hneď som bola zvedavá! 😊
Impulzom bola práve tá dôsledná kontrola tela, uvedomovanie si pohybu. Lekcie mi vždy veľmi rýchlo ubehli. Zapáčila sa mi možnosť rozumieť tomuto konceptu viac a ponúknuť ho ďalej. Vidím taktiež veľmi pekné prepojenie tejto cvičebnej metódy s fyzioterapiou.

fitboxing 20 la joga sk webCvičenie pod vedením profesionálneho trénera je nabité silou, rýchlosťou, výdržou. Motivačná hudba v štúdiu LA JOGA dodáva lekciám Fitboxingu extra dávku motivácie.

KRUHOVÉ TRÉNINGY sú predstavované rôznymi cvičeniami na niekoľkých stanovištiach. Nuda nehrozí!
Základné techniky boxu, údery, postoje, pohyby. Pestrá paleta kardio a silových cvikov. Pokročilí cvičenci majú možnosť oboznámiť sa s detailmi techniky pohybu a taktickou prípravou na súboj.


Intenzitu a rozsah technických prevedení cvičení inštruktor prispôsobuje fyzickej zdatnosti účastníkov.

studiolajoga20lajogaskNaše Štúdio LA JOGA je skvelé! Moderné. Priestranné. S prístupom denného svetla.

Nachádza sa v Žiline, na 1. poschodí budovy, ktorej súčasťou je i najväčšie lezecké centrum La skala na Slovensku a kvalitná reštaurácia. Priamo pred budovou centra je multifunkčná outdoorová plocha, vhodná pre športové výkony rôzneho druhu.

Štúdio je vďaka svojej vynikajúcej lokácii dostupné pre každého. V blízkosti je bezplatné parkovisko i zastávka žilinskej mestskej hromadnej dopravy.

Vybavenie budovy pre športových nadšencov, návštevníkom lezeckého centra i nášho štúdia je dokonalé! K dispozícii je hlavná recepcia, dámske a pánske šatne s uzamykateľnými skrinkami, sprchy, toalety na každom poschodí. Nové, moderné a pravidelne udržiavané.

Zariadenie štúdia, vrátane vlastného recepčného pultu je novo zakúpené, podlaha perfektne zachovalá. K hlavnej miestnosti prislúcha menšia vedľajšia miestnosť určená pre úschovu niektorých cvičebných pomôcok či osobných vecí inštruktora.