la joga darcekova permanentka 20 webBlížia sa narodeniny alebo iný sviatok niekoho z Vašich blízkych? Chcete sa odvďačiť človeku s aktívnym životným štýlom? Radi by ste motivovali k cvičeniu niekoho z okruhu svojej rodiny či priateľov?
Krásna plnofarebná DARČEKOVÁ PERMANENTKA La joga v špeciálnej zlatej obálke je skvelým spôsobom, ako vyjadriť lásku, vďaku a podporu.

sutaz garmin hodinky 211220 la joga skVyhrajte špičkové GARMIN Venu smart hodinky s gps pre aktívny životný štýl!

Žiarivé. Detailné. Živé. Presne také sú hodinky GARMIN Venu, o ktoré máte možnosť u nás zabojovať. Ich bežná predajná cena je 379,99 €! Môžu byť Vaše alebo darom pre niekoho, komu chcete dopriať ešte väčšiu radosť z pohybu!

Smart hodinky GARMIN Venu majú jasný displej, výdrž batérie až do 5 dní.
Priamo na displeji na Vašom zápästí sa zobrazia animácie kardio cvičení, jogových a pilates pozícií.
Sú vybavené najširším dostupným rozsahom monitorovania zdravia počas celého dňa - vrátane sledovania dýchania, monitorovania energie Body Battery, pulzového oxymetra a mnohých ďalších – zobrazí komplet obraz Vášho zdravia v živých detailoch.
Svoj mobil a peňaženku môžete pokojne nechať doma, pretože tieto hodinky prehrajú Vašu obľúbenú hudbu a zaplatíte jednoducho svojím zápästím vďaka Garmin PayTM.

relaxacna yin joga 20 lajoga sk webYin joga predstavuje protiklad k väčšine foriem jogy v západnom svete. Kým ostatné štýly jogy sú najmä YANGovej povahy – využívajú hlavne prácu svalov a snažia sa o dosiahnutie určitej formy, YIN joga človeka obracia dovnútra. Učí ho prijať a ustáť výzvy, navodiť rovnováhu a stíšiť vírenie mysle.

Relaxačná yin joga je pomalou, upokojujúcou a liečivou formou jogy. Jogové pozície sú počas lekcie vedené najmä v sede a v ľahu, čo je skvelý spôsob, ako ukotviť kosti v kĺboch a umožniť im hladký pohyb. Asány sa držia po dobu niekoľkých minút, aby sa telo dokázalo dokonalo uvoľniť. Dobu výdrže inštruktorka LA JOGA koriguje podľa miery pohodlia každého účastníka lekcie.

mesacnik lajoga november 2020 la joga zilina lajogaskKomunikácia prostredníctvom obrazovky počítača je vám blízka? Ostávate v sychravom počasí radšej doma? Chcete znížiť svoje cestovné náklady? Práve pre vás sme pripravili Mesačník La joga ONLINE!

PLATNOSŤ: 1.-31.11.2020
POČET VSTUPOV: neobmedzený
PLATÍ PRE LEKCIE: všetky ONLINE lekcie v ponuke štúdia La joga
CENA: 25,- €

LEKCIE LA JOGA NAŽIVO A VÝHODNE!

Na aké lekcie La joga môžete Mesačník využiť?

Môžete ho použiť pre vstup na všetky ONLINE lekcie, teda: štyri druhy Power jogy, Joga pre zdravý chrbát, Pilates Dobré ránko, Pilates Od základov, Funkčná joga a Relaxačná yin joga.

Je počet vstupov limitovaný?
Nie je. Mesačník je viazaný na konkrétnu osobu a počet vstupov na online lekcie v ponuke La joga v mesiaci november 2020 nie je pre jeho držiteľa obmedzený.

lekcie lajoga online 1020 joga zilinaAj v dnešných dňoch je povolené mať skvelý pocit z cvičenia ;-) Preto sú naše lekcie od dnešného dňa (25.10.2020) ONLINE!

Vstup na lekciu si, tak ako doposiaľ, zabezpečíte cez rezervačný systém na našej webovej stránke TU.

Pre Vašu účasť na ONLINE lekcii La joga si nemusíte sťahovať žiadnu aplikáciu ani počítačový softvér. Vstup na zarezervovanú hodinu sa Vám otvorí 15 minút pred jej začiatkom. Ako? Postup je jednoduchý:

1) v rozvrhu na našej webovej stránke TU kliknete na Vami už zarezervovanú lekciu
2) následne kliknete na tlačidlo SPUSTIŤ VIDEO, ktoré je aktívne najskôr 15 minút pred začiatkom lekcie

... a hotovo! Na Vašom displeji či monitore o chvíľku na to uvidíte jednu z našich inštruktoriek. Vy sa už môžete len sústrediť na svoj zážitok z cvičenia.

leginy topy 2skin 20 la joga skChcete byť štýlová a sexy aj počas cvičenia? K tomu sa cítiť pohodlne, v legínach a športových podprsenkách top kvality, exkluzívneho dizajnu a za prijateľné ceny?

V našom štúdiu máte dokonalú možnosť si na vlastné oči overiť, že značka fitness a tanečného oblečenia 2SKIN si zaslúži stať sa Vašou druhou kožou!

V čase, keď je štúdio LA JOGA pre svojich zákazníkov otvorené - podľa aktuálneho rozvrhu lekcií TU - je pre Vás športové oblečenie 2SKIN pre ženy a dievčatá fyzicky k dispozícii. Na výber máte rôzne modely, veľkosti, farby a motívy. Kúsky, ktoré Vám padnú do oka, si u nás môžete rovno zakúpiť.

ivka pilates 5otazok 20 la joga zilina5 OTÁZOK PRE IVKU, INŠTRUKTORKU PILATES V LA JOGA

1. Čo pre teba znamená pilates?
Znamená pre mňa prístup a prácu s mojím centrom, jadrom tela, v ktorom nachádzam silu a radosť zo života. Je to práca tela zvnútra smerom navonok. Niekedy aj jednoduché cviky môžu byť výzvou - veľmi mi vyhovuje metóda Stott, pôvodom z Kanady, ktorú som vyštudovala. Dovoľuje veľa voľnosti, pohybu a kreativity, a teda aj zábavy pri dodržiavaní pilates princípov.

2. Kto alebo čo bolo pre teba impulzom k tomu, aby si sa začala cvičebnej metóde pilates venovať ako inštruktorka?
Pre mňa to boli dve konkrétne inštruktorky, ktoré som mala šťastie stretnúť v holandskom Haagu, kde som žila 14 rokov. Už na prvej hodine ma prekvapilo to, že medzi cvičiacimi som bola najmladšia a najstaršia dáma mala 78 rokov. Cvičila s takou vnútornou kontrolou a nasadením, že som si povedala, že niečo na tom musí byť. Veľmi som zatúžila niečo obdobné ako učiteľka pilatesu dokázať - bezpečne a vedome viesť cvičiacich tak, aby bez ohľadu na vek mali radosť z cvičenia a boli vo forme.

mesacnik lajoga oktober 2020 la joga zilina lajogaskČo Mesačník La joga znamená? Vysvetlenie je veľmi jednoduché. A využitie Mesačníka ešte jednoduchšie!

PLATNOSŤ: 1.-31.10.2020
POČET VSTUPOV: neobmedzený
PLATÍ PRE LEKCIE: všetky v ponuke štúdia La joga, okrem Acro Yoga a Jogové hry pre deti
CENA: 25,- €

IDE O VÝNIMOČNÚ PONUKU!

Na aké lekcie La joga môžete Mesačník využiť?
Môžete ho použiť pre vstup na lekcie: všetky druhy Power jogy, Joga pre zdravý chrbát, Pilates, Fitboxing, Gravid joga, Mama a baby joga, SM systém a Funkčná joga.
Náš Mesačník teda platí pre akékoľvek druhy lekcií v ponuke štúdia La joga, s výnimkou hodín Acro Yogy a Jogových hier pre deti. 

Je počet vstupov limitovaný?
Nie je. Mesačník je viazaný na konkrétnu osobu a počet vstupov na lekcie v ponuke La joga v mesiaci október 2020 nie je pre jeho držiteľa obmedzený.