Permanentka la joga studioV období od 21. 9. do 30. 9. 2022 si kúpou permantky pripíšete na svoje konto 5 voľných vstupov. Prípadne ich viete darovať niekomu Vám blízkemu.

Permanentka je časovo neobmedzená.

Platná na všetky druhy jogy, SM systém, zdravú chrbticu, či jogalates.

Permnanentku si kúpite TU

Tešíme sa na vás v štúdiu LA JOGA!

priroda vzor zena 2Už po tretíkrát sa stretneme v ženskom kruhu, tentokrát v energiách Živlu Ohňa. Budeme sa zhovárať o Sile Ohňa v nás, o Sile Zámeru, o našich Víziách...Pohybovou aktivitou podporíme prúdenie ohnivej energie v tele a stíšením sa priblížime k našej podstate.

KEDY: sobota 25. júna, 10:30 - 16:00 h
KDE: Kotrčiná Lúčka
CENA: doporučený príspevok 57 € (v cene je lektorné, organizácia, príspevok na rozvoj a kultiváciu využívaného priestoru, ľahký obed a materiál. Ak Ťa to k nám volá a nemáš peniažky, alebo nie toľko, daj vedieť. Skúsime to vymyslieť inak. )
REZERVÁCIA: miesto je potrebné si rezervovať vopred - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo na tel. č. 0902230621

JOGOV SPANOKTechnika označovaná ako ,,jogový spánok" v štúdiu La joga od júna v NOVOM ČASE!!!

Čas 1 lekcie sa vyrovná 8 hodinovému spánku, rozmedzie bdenia a snenia. Uvoľnenie na úrovni fyzickej, psychickej a emočnej.Vhodné pri poruchách so zaspávaním.

KEDY: utorky, 19:00 - 20:00 h
KDE: štúdio La joga v Žiline
CENA: 6,- €/lekcia
REZERVÁCIA: TU, registrácia minimálne 2 h pred lekciou

majovy mesacnikNa mesiac máj sme pre vás opäť pripravili supervýhodnú permanentku na rôzne lekcie vedené našimi skvelými inštruktorkami.

Cvičte, relaxujte a zaplaťte menej!  Májový mesačník v štúdiu La joga  platí len v mesiaci máj 2022 a je bez limitovania počtu vstupov. Použiť ho môžete na lekciu z našej ponuky: všetky druhy power jogy, joga pre zdravý chrbát, sm system, fitbox, jogalates,  ashtanga joga,  relaxačná yin joga.

Cena Mesačníka La joga ONLINE je len 25,- €! Permnanentku si kúpiš po registrácii TU.

Užite si s nami cvičenie, relaxáciu, čas pre seba!  

Tešíme sa na Vás v štúdiu La joga!

Dizajn bez nzvuPravidelné cvičenie tejto pozície prekrvuje mozog (pomáha udržať mozgové bunky pri živote) - takže to človeku lepšie myslí. Pozývam každého, kto má základné skúsenosti s jogovým cvičením, no na stojku si zatiaľ netrúfol, ale aj tých, ktorí ju cvičia pravidelne a chcú sa posúnúť vo svojej praxi trošku ďalej. 

Státie na hlave je samo o sebe v celku jednoduchá vec, kľúčové je bezpečné prevedie pozície! 

KEDY: sobota 12.3.2022, 15:00 - 17:00 h
KDE: štúdio La joga
CENA: 20,- €/ osoba

273681370 737485000555541 3772889341016793969 n

Výhodná permanentka na cvičenie v našom štúdiu! Pravidelný pohyb, pri ktorom aj ušetríte. Už v predaji!

Mesačník La joga platí len v mesiaci MAREC 2022, bez limitovania počtu vstupov. Použiť ho môžete na akúkoľvek lekciu z našej ponuky, okrem hodín Acro Yoga a Polestar pilates

Cena Marcového mesačníka La joga je len 25,- €! 

Permnanentku si kúpiš po registrácii TU.

Zacvičte si výnimočne a výhodne zároveň! Pestujeme zdravie, silu, flexibilitu, vitalitu a rovnováhu v harmónii s Vami.

Tešíme sa na Vás v štúdiu La joga!

We will practice 12 rounds of Sun Salutations + asanas to bring full body strength. As you move through the poses, you are also lubricating to joints, in turn aiding in keeping the full range of motion in the body.

A continuous practice of Sun Salutations will bring more strength, flexibility, and tone to the body. It will open the chest, hamstrings, shoulders, as well as release tension. 

Some experience with yoga is needed to attend this class. Not recommended to women on their period.

WHEN: 20.2.2022, 2 pm - 3 pm
WHERE: ONLINE
PRICE: 10,- €

bedrove klbyBedrové kĺby patria k najviac namáhaným kĺbom v ľudskom tele. Tieto kĺby strácajú schopnosť ľahkého pohybu aj dlhým sedením, alebo jednoducho nedostatkom pravidelného pohybu. Na online workshope Uvoľnenie bedrových kĺbov sa budeme venovať cvikom - asánam zameraným na uvoľnenie bedrových kĺbov, ktoré zároveň pomáhajú pri bolestiach chrbta a zlepšujú cirkuláciu krvi v nohách.

Lekcia je vhodná aj pre úplných nováčikov vo svete jogy, ale aj tých už skúsenejších.

KEDY: nedeľa 20.2.2022, 17:30 - 18:45 h
KDE: ONLINE, cez stránku La joga
CENA: 12,- €/ osoba