Power joga

POWER JOGA využíva základné jogové pozície, ktoré sú chronologicky zoradené v dynamickom slede za sebou. Dôraz sa kladie na správne zaujatie a technické prevedenie pozícií, rovnako na kvalitu dýchania.

Viac

Pilates

Pilates cvičenia nám umožňujú naučiť sa vnímať svoje telo. Poznať ho a nachádzať súvislosti v jeho fungovaní.

Viac

Joga pre zdravý chrbát

Joga pre zdravý chrbát je reprezentovaná jemnými pomalými cvičeniami, pri ktorých sa chrbát cvičiacich uvoľní a postupne posilní. Citlivo a s ohľadom na individuálne fyzické možnosti jednotlivca.

Viac

Acro Yoga

Predstavuje zjednodušenú formu párovej akrobacie s jogovými prvkami. Je hravou, zábavnou a terapeutickou formou jogy v jednom. Okrem dynamických prvkov v sebe ukrýva aj uvoľňujúce časti vo forme thajskej masáže, ktorá sa pre relaxáciu tela vykonáva na záver každej hodiny.

Viac

Relaxačná yin joga

Yin joga je upokojujúcou a liečivou formou jogy, ktorá učí prijať a ustáť výzvy, navodiť rovnováhu a stíšiť vírenie mysle. Patrí medzi statické štýly jogy a má podobné účinky ako akupunktúra. Jej počiatky sa spájajú s majstrom bojových umení Pauliem Zinkom, ktorý začal kombinovať prvky taoizmu a klasické jogové pozície s prvkami tradičnej čínskej medicíny.

Viac

Fitboxing

Fitboxing zlepšuje celkovú telesnú zdatnosť a zvyšuje výdrž človeka. Napomáha naberaniu na sile, pohyblivosti, rýchlosti a koordinácii. Stávajú sa z nás bojovníci!

Viac

SM systém

SM systém je určený pre každého bez rozdielu veku, no so záujmom o zdravý telesný vývoj, návrat k prirodzenému fungovaniu svalov a pohybového systému tela.

Viac

Funkčná joga

Lekcie funkčnej joga sú zamerané na detail. Obsahujú prvky iyengar, preto je funkčná joga nazývaná i „joga detailu”. Je vhodná aj pre športovcov, ktorí sa potrebujú zamerať na dýchanie a strečing.

Viac

Gravid joga

Joga pre ženy v tehotenstve predstavuje systém cvičení, ktorý je v prvom rade bezpečný a precvičí celé telo.

Viac

Mama a baby joga

Mama a baby joga je vhodná pre mamičky s bábätkami od dvoch mesiacov do jedného roka veku. Cvičenia sú zamerané na uvoľnenie preťažených častí tela, ako sú chrbát a ramená, ale aj posilnenie brušných svalov, k ochabnutiu ktorých počas tehotenstva dochádza. Do niektorých cvikov zvykneme zapojiť aj bábätká.

Viac

Jogové hry pre deti

Jogové pozície sú súčasťou hier. Deti sa natiahnu, posilnia si celé telo a uvedomia si svoje dýchanie. Popri tom sa ponaháňajú, trénujú svoju pozornosť, tancujú.

Viac

Jogalates

Jogalates = joga a pilates. Mottom cvičenia jogalates je pozornosť k vlastnému telu, cieľom zapojiť hlboké vrstvy svalov, ktoré sa horšie ovládajú vôľou..

A kedy je cvičenie najúčinnejšie? Keď sa naladíte a poviete si, že teraz sa idete venovať sebe a svojmu telu.

Viac