Zhrnuli sme pre vás pár praktických informácií a odpovedí na otázky, ktoré nám pred svojou prvou skúsenosťou so štúdiom LA JOGA alebo počas účasti na našich kurzových programoch kladiete najčastejšie, nech sa páči.

1. Ako si rezervovať lekciu?
Na všetky lekcie je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom našej webovej stránky www.lajoga.sk a rezervačného iSport systému, ktorý je v rámci stránky pre našich zákazníkov k dispozícii i s aktuálnym rozvrhom lekcií. Rezervovať na lekciu sa môžete i telefonicky na čísle 0903 527 333. Tešíme sa na vás!

2. Ako si vybrať vhodnú úroveň kurzového programu jogy a druh cvičenia?

  • Začiatočníkom rozhodne odporúčame program Power joga 1. Pre tých, ktorí už jogu cvičili či cvičia, alebo sa pravidelne venujú akémukoľvek športu, bude vhodná Power joga 2 a 3.
  • Funkčná joga je zameraná pre náročnejšiu klientelu cvičencov, aktívnych športovcov.
  • Pri zdravotných problémoch s chrbticou odporúčame Jogu pre zdravú chrbticu i komplexné cvičenie SM systém.

3. Kde naše štúdio nájdete?
Štúdio LA JOGA sa nachádza v najväčšom lezeckom centre na Slovensku! Nájdete nás na 1.poschodí budovy La skala v Žiline, na rozmedzí žilinských sídlisk Hliny a Solinky. Priamo pred budovou centra je i multifunkčná outdoorová plocha pre športovcov.

4. Je možné v blízkosti štúdia zaparkovať?
Pri realizácii projektu La skala sa nezabudlo ani na vodičov, parkovisko určené aj pre klientov LA JOGA sa nachádza hneď veľa budovy lezeckého centra zo strany Oravskej cesty, je vzdialené približne 100 metrov od vstupu do budovy, kde sa naše štúdio nachádza.

5. Je v blízkosti štúdia zastávka spojov hromadnej dopravy?
Z trolejbusu č. 3 premávajúceho na linke Centrum Žiliny – Solinky vystúpite na zastávke Rudnayova a vyberiete sa smerom k reštaurácii Drevená krava. Budova, v ktorej sa štúdio nachádza, je za týmto zariadením, takže po približne 3-minútovej chôdzi v nenáročnom tempe ste u nás.

6. Ste v budove centra. Čo ďalej?
Po vstupe do budovy lezeckého centra si na recepcii prevezmite čip od uzamykateľnej skrinky v šatni na 1. poschodí budovy. Oproti priestoru recepcie sú pre našich zákazníkov prichystané prezuvky, ktoré si bezplatne na vstup do štúdia zapožičajte. V dámskych i pánskych šatniach sa nachádzajú toalety a sprchové kúty. Toto všetko pre váš dobrý pocit.

7. Sú k dispozícii cvičebné pomôcky?
V štúdiu sú pre účastníkov našich kurzových programov k dispozícii podložky i ďalšie cvičebné pomôcky, ktoré pravidelne dezinfikujeme. Samozrejme si však môžete priniesť aj svoju vlastnú podložku.

8. Aký je vhodný odev na lekciu jogy a iného cvičenia?
Odporúčame pohodlné športové oblečenie, cvičí sa buď v ponožkách, ale i naboso. Malý uteráčik pre prípadné utretie si potu padne tiež vhod.

9. Čo pitný režim počas cvičenia?
Priamo v štúdiu máte možnosť osviežiť sa dúškami čistej, filtrovanej vody. Ak preferujete si priniesť vlastný nápoj, nech sa páči.

10. Sú mobilné telefóny a prebiehajúce lekcie jogy a iných cvičení kamaráti?
Počas cvičenia prosíme účastníkov o vypnutie mobilných telefónov, aby sme si všetci mohli vychutnať tóny relaxačnej hudby či silu ticha.

11. Stáva sa, že sa lekcia zruší?
Ak je lekcia z dôvodu nízkej účasti alebo pre chorobu inštruktora zrušená, informujeme o tom klientov telefonicky v dostatočnom časovom predstihu.

12. Ako postupovať v prípade neúčasti na zarezervovanej lekcii?
V rámci kurzových programov je možné nahradiť si dve vymeškané lekcie, najneskôr do 30 dní od ukončenia príslušného kurzového programu.

13. Čo s nevyčerpanou permanentkou LA JOGA?
Platnosť zakúpenej La joga permanentky závisí od počtu vstupov, na ktorý je vystavená a pohybuje sa v rozmedzí od 60 do 150 dní. V prípade Acro Yoga permanentky - určenej výhradne na lekcie Acro yogy - je jej platnosť po celú dobu sezóny cvičení, konkrétne do 31.5.2021. V individuálnych prípadoch pristupujeme i k jej predĺženiu permanentiek.

14. Je možná platba za lekciu priamo v štúdiu LA JOGA?
Lekciu jogy a cvičenia môžete uhradiť i priamo v priestore štúdia, platbou v hotovosti alebo použitím platobnej karty, k tejto transakcii obratom vyhotovíme i príslušný daňový doklad.

15. Akceptujeme kartu programu MultiSport a benefitovú kartu Benefit Plus?
Akceptujeme MultiSport kartu, Benefit Plus kartu, nie je možné ich uplatniť v rámci lekcií Acro Yoga.

16. Poskytujeme individuálne lekcie jogy?
Áno! A s veľkou radosťou! Individuálne lekcie realizujeme v našom štúdiu i v domácom prostredí klienta. Lekcie jogy poskytujeme aj vo firemnom prostredí objednávateľa tohto zážitku.

17. Aké workshopy a mini kurzy plánujeme na rok 2021?
Na február a marec máme naplánovaný workshop aj kurz.
Počas workshopu IYENGAR JOGY s názvom Stabilita v pohybe inštruktorka so skúsenosťami z celého sveta sprostredkuje svoju vášeň pre iyengar jogu účastníkom 20.2.2021.
Kurz JOGY TVÁRE sa v našom štúdiu ukutoční v priebehu mesiaca marec (termín upresníme), jeho účastníci sa môžu tešiť na získanie odborných teoretických vedomostí, praktických skúseností i cvičebných materiálov a pomôcok.

Bližšie informácie sú vždy k dispozícii v rozvrhu lekciií štúdia LA JOGA, priebežne na našej facebookovej stránke (lajoga.sk) a instagramovom účte (lajoga.sk).

 

Veríme, že sa k nám budete radi vracať, aby ste načerpali silu, energiu a vitalitu do života!