Pribudol do Vášho života nový človiečik, celý svet sa obrátil naruby a Vám chýba čas a možno i motivácia venovať sa sebe samej, zbaviť sa napätia, prípadne bolesti? Ak sa už odhodláte k pohybu, nastáva otázka, kde počas doby, kedy sa budete venovať cvičeniu, Vaše bábätko bude? Máme pre Vás skvelé riešenie!

  • Mama a baby joga je vhodná pre mamičky s bábätkami od dvoch mesiacov do jedného roka veku. Cvičenia sú zamerané na uvoľnenie preťažených častí tela, ako sú chrbát a ramená, ale aj posilnenie brušných svalov, k ochabnutiu ktorých počas tehotenstva dochádza. Do niektorých cvikov zvykneme zapojiť aj bábätká.

Čo si na hodinu Mama a baby jogy priniesť? Malú hračku a vlastnú deku pre svoje bábätko, na ktorú si ho na začiatku lekcie pohodlne uložíte. V ideálnom svete bude na deke odpočívať počas celej lekcie, no málokedy tomu tak naozaj je.

Hodina sa nesie v uvoľnenej atmosfére, prihliadame na individuálne potreby detičiek. Kedykoľvek budete cítiť, že sa chcete s Vaším malým pokladom po štúdiu poprechádzať, vydajte sa spolu na jeho obhliadku. Bábätko nakŕmte, prebaľte. Záleží nám na pohodlí a šťastí vás oboch!

  • Hodinu pohybu pre Vás, zatiaľ čo bábätko budete mať vo svojej blízkosti, si rezervujte TU.