Už z názvu cvičení vyplýva, na čo sú zamerané. Pomenovanie SM systém totiž predstavuje stabilizáciu a mobilitu. Tvoria ho systematické cvičenia zamerané na pohybový aparát človeka, predovšetkým chrbticu. Naším cieľom je naučiť svojich klientov ako posilniť a uvoľniť svaly, zbaviť sa bolesti chrbta či kĺbov a zlepšiť celkovú funkciu svalov.
Základné cviky sa v plynulom slede metodického postupu dopĺňajú o rôzne modifikácie, čím dokážeme vyhovieť individuálnym potrebám a prispôsobiť sa fyzickým možnostiam našich klientov.

SM systém je určený pre každého bez rozdielu veku, no so záujmom o zdravý telesný vývoj, prevenciu proti vzniku bolestí chrbtice, návrat k prirodzenému fungovaniu svalov a pohybového systému tela. Cvičenia sú vyhľadávané i vrcholovými športovcami v obdobiach kondičnej prípravy či rehabilitácie.

V rámci v našom štúdiu LA JOGA certifikovanou inštruktorkou vedených lekcií SM systém, ktoré spájame do mesačných blokov, s cvičeniami dvakrát týždenne, dokážeme profesionálne skĺbiť rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným tréningom.
Základnou cvičebnou pomôckou v rámci cvičení SM systém je špeciálne elastické lano, ktoré majú klienti LA JOGA v našom štúdiu k dispozícii v cene kurzového programu.
Cena mesačného kurzu je 65 €.

Ak vás teda trápi bolesť chrbta, krčnej chrbtice, krížov či kĺbov, je veľká pravdepodobnosť, že pomocou kurzového programu SM systém, vedeného našou obľúbenou certifikovanou inštruktorkou, sa bude bolesť utlmovať. A pri pravidelnom cvičení sa s ňou môžete rozlúčiť úplne!

Na kurzový program SM systém sa u nás rezervujte TU

Tešíme sa na vás v štúdiu LA JOGA!