V tíme LA JOGA na vás myslíme neustále! Zriadili sme teda pre vás YouTube kanál la joga zilina. Spolu s našimi inštruktormi si tak teraz môžete zacvičiť i v prostredí domova.

Najnovšou pridanou lekciou je cvičenie Power jogy, prevádzané obľúbenou LA JOGA inštruktorkou Ninkou.

Pre lepšiu prehľadnosť a zachovanie správnej postupnosti cvičení nájdete lekciu rozdelenú na dve časti, a to dynamickú a statickú sekvenciu.


V rámci dynamickej časti sa spolu najskôr rozcvičíme, zahrejeme, popreťahujeme svaly a rozhýbeme kĺby, nezabúdame na správne dýchanie. Takto si telo pripravíme na statickú časť lekcie, kedy sa sústredíme na výdrž v jogových pozíciách. Tu zároveň posilníme jednotlivé svalové partie, zameriame sa na zlepšenie telesnej stability, pomocou práce s dychom získame pocit uvoľnenia a pokoja.

Podľa vlastnej fyzickej zdatnosti a potrieb máte možnosť si jednotlivé pozície zjednodušovať, prípadne naopak, prevádzať ich v náročnejších variantoch. Ak by ste počas cvičenia potrebovali oddych, naše video si jednoducho v prehrávaní pozastavte a doprajte si oddych v relaxačnej pozícii.

Priame odkazy (linky) na naše videá s lekciou Power jogy sú tu:


Spríjemnite si deň cvičením podľa našich videí, posilnite svoje telo i imunitu, upokojte svoje myšlienky. Postupne pre vás budeme pridávať ďalšie videá lekcií našich inštruktorov, no zároveň sa budeme tešiť na to, keď sa opäť stretneme v štúdiu LA JOGA!

Prajeme vám príjemné cvičenie, zdravé telo a pokojnú myseľ!

La joga tím