la joga youtube fb zoom 2020Oceňujete profesionálne kvality našich inštruktorov? Dobre vám vždy padne rôznorodosť cvičení počas lekcií jogy v štúdiu LA JOGA? Chýbajú vám v súčasnosti pravidelné hodiny jogy u nás?

Úplne vám rozumieme!

Zhotovuje pre vás videá, usporadúvame on-line lekcie jogy, ktoré sú dostupné na nasledovných miestach:

youtube logo 50x50YouTube – názov kanála: la joga zilina
Videá si vyhľadáte po zadaní názvu nášho kanála do vyhľadávača databázy videí YouTube, alebo kliknete na tento link: https://www.youtube.com/channel/UCYj_DW6DYKbzt1uTk0VELTA
Na tomto mieste zverejňujeme vlastné videá, ktoré si môžete prehrať zdarma, koľkokrát a kedykoľvek si prajete. Sú pre vás k dispozícii bez časového obmedzenia, sedem dní v týždni. Ak sa vám video páči, dajte nám o tom vedieť zahlasovaním prostredníctvom ikonky „palec hore“ v spodnej časti videa, prípadne nám pod ním nechajte komentár, akým sprievodcom sa vám pri vašich cvičeniach stalo. Zdieľaním videa na vašich sociálnych sieťach nám rovnako spravíte radosť!

facebook logo 50x50Facebook – názov skupiny: La joga
Prihláste sa pod svojimi údajmi do sociálnej siete Facebook a do jej vyhľadávcieho panela zadajte názov našej skupiny. Kliknutím na zobrazené tlačidlo pripojenia sa k skupine nás, prosíme požiadajte o zaradenie medzi jej členov.
Tu sú vám k dispozícii videá i on-line hodiny jogy, o termíne konania ktorých vás vopred na sociálnej sieti informujeme.
Všetko uvedené sa opäť koná bezplatne a pod dohľadom našich profesionálnych inštruktorov.

zoom logo 50x50Zoom – ID video stretnutia: 363-774-6080
Prostredníctvom webovej stránky www.zoom.us, následnom kliknutí na tlačidlo pripojenia sa k stretnutiu "JOIN A MEETING", zadaní nášho ID (pomlčky sa vám nezobrazia) a hesla stretnutia 7ZvCvB, sa doslova môžeme vidieť i na tejto platforme video stretnutí!
Ak by ste si však nepriali, aby ste sa účastníkom video stretnutia zobrazili aj obrazom, v ľavej spodnej časti obrazovky nechajte ikonu kamery preškrnutú. Naopak, po kliknutí na túto ikonu preškrnutie zmizne... a ste v obraze! ;) Obdobne to platí pre ikonu mikrofónu a slúchadiel, ktoré sú hneď vedľa ikony kamery.
Služby Zoom teda môžete využívať cez ovorenie jednoduchého odkazu alebo prostredníctvom aplikácie Zoom, ktorej inštalácia do počítača s cieľom pripojiť sa k on-line lekcii jogy nie je podmienkou.
Naše hodiny jogy si môžete obrazom i zvukom „naladiť“ v termíne, ktorý vopred avizujeme na sociálnych sieťach. Video prenosy pre vás organizujeme zadarmo a s rovnakým nasadením!

Sme si vedomí toho, že individuálny prístup našich inštruktorov vám cez internetom sprostredkované lekcie nahradiť nedokážeme. Zhotovujeme ich, lebo sme presvedčení o tom, že vám pomôžu precvičiť svaly a kĺby, uvoľniť telo i myseľ. Záleží nám totiž na vašej pohode, i keď sa nevidíme priamo v našom štúdiu.

Videá pre vás vymýšľame, profesionálne vedieme a zhotovujeme zadarmo. Budeme vďační, ak všetku našu pozitívnu energiu, ktorú do nich vkladáme, oceníte lajkom, komentárom či zdieľaním.


Ďakujeme, buďte zdraví a spokojní. Sme s vami!

La joga tím