Myslíme na všetkých, ktorí ako my milujú jogu! Tiež zbožňujeme pohyb, skvelý pocit príjemnej únavy a oddýchnutú myseľ po cvičení.

Aby ste mali tak, ako v čase, keď je štúdio LA JOGA v plnej prevádzke možnosť voľby, natočili sme pre vás ďalšie dve motivačné videá.

Prvé video, dlhé približne 32 minút, je lekciou dynamickej časti Power jogy. Vedie ho naša inštruktorka Evka, ku ktorej sa pripojila majiteľka LA JOGA Duška.

Ako už viete, účinky power jogy sú blahodárnou vzpruhou pre telo i dušu. Celé telo sa natiahne, posilní. Pri pravidelnom cvičení sa odbúravajú tukové bunky a svaly sa krásne rysujú. Priaznivo pôsobí na detoxikáciu tela a prečistí myšlienky. Užite si kažú jednu minútu cvičenia tak, ako my!Ďalšie nové video pre vás pripravila inštruktorka Ivka. Je profesionálkou v oblasti Funkčnej jogy, a práve z tejto oblasti je súbor dynamických cvičení, ktoré odporúča absolovať pred alebo po podaní bežeckého výkonu. Pri sledovaní tohto 17-minútového videa sa budete sústrediť na strečing, svaly a seba samých.

 

Potešíme sa za každému lajku, zdieľaniu LA JOGA videí aj komentáru k nim. Ďakujeme.

Teraz je rad na vás! Vyhraďte si čas pre seba. Rozložte si joga podložku alebo obsaďte koberec, vyberte video z nášho YouTube kanála la joga zilina a užite si cvičenie vedené inštruktormi LA JOGA!