studiolajoga20lajogaskNaše Štúdio LA JOGA je skvelé! Moderné. Priestranné. S prístupom denného svetla.

Nachádza sa v Žiline, na 1. poschodí budovy, ktorej súčasťou je i najväčšie lezecké centrum La skala na Slovensku a kvalitná reštaurácia. Priamo pred budovou centra je multifunkčná outdoorová plocha, vhodná pre športové výkony rôzneho druhu.

Štúdio je vďaka svojej vynikajúcej lokácii dostupné pre každého. V blízkosti je bezplatné parkovisko i zastávka žilinskej mestskej hromadnej dopravy.

Vybavenie budovy pre športových nadšencov, návštevníkom lezeckého centra i nášho štúdia je dokonalé! K dispozícii je hlavná recepcia, dámske a pánske šatne s uzamykateľnými skrinkami, sprchy, toalety na každom poschodí. Nové, moderné a pravidelne udržiavané.

Zariadenie štúdia, vrátane vlastného recepčného pultu je novo zakúpené, podlaha perfektne zachovalá. K hlavnej miestnosti prislúcha menšia vedľajšia miestnosť určená pre úschovu niektorých cvičebných pomôcok či osobných vecí inštruktora.

V štúdiu LA JOGA sa vynikajúco cítia dospelí i deti. Usporadúvajú sa v ňom lekcie jogy a rôznych pohybových cvičení, workshopy, športové tréningy.

Ak hľadáte priestor, do ktorého budú vaši klienti chodiť cvičiť či učiť sa vášmu športovému umeniu s nadšením, štúdium pohybu LA JOGA je k dispozícii na prenájom na hodinu či inak, podľa dohody. Bližšie informácie vám poskytneme na telefónnom čísle 0903 527 333.


Radi vás v našom štúdiu privítame!

La Joga tím