fitboxing 20 la joga sk webCvičenie pod vedením profesionálneho trénera je nabité silou, rýchlosťou, výdržou. Motivačná hudba v štúdiu LA JOGA dodáva lekciám Fitboxingu extra dávku motivácie.

KRUHOVÉ TRÉNINGY sú predstavované rôznymi cvičeniami na niekoľkých stanovištiach. Nuda nehrozí!
Základné techniky boxu, údery, postoje, pohyby. Pestrá paleta kardio a silových cvikov. Pokročilí cvičenci majú možnosť oboznámiť sa s detailmi techniky pohybu a taktickou prípravou na súboj.


Intenzitu a rozsah technických prevedení cvičení inštruktor prispôsobuje fyzickej zdatnosti účastníkov.

 

AKÉ SÚ BENEFITY FITBOXINGU?

Pozitívne účinky tréningu pocítite okamžite. Počas lekcií dýchate zhlboka, čím prinútite srdce pumpovať krv aktívnejšie, a tým sa posilňuje a zlepšuje výkon kardiovaskulárneho svalstva. Zdravie srdca sa predlžuje. Pri pravidelnom cvičení, ktoré vo svojej podstate nie je zamerané na prírastok svalovej hmoty, sa vám úžasne vyformuje postava. Zvýši sa fyzická kondícia. Ako výsledok oboch týchto úspechov narastie i vaše sebavedomie. Tým sa zlepší vaša nálada, potlačia prejavy úzkosti a dokážete sa lepšie vysporiadať so stresom. Fitboxerský kruh sa uzavrel :-)

  • Milí bojovníci za zdravý životný štýl, sľubujeme, že počas tréningov sa nudiť nebudete, zostanete sústredení na svoj výkon, budete fit, a popritom všetkom sa zabavíte!

 

Na lekciu LA JOGA sa rezervujete TU.